Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fog ábrándulni? És ha...

Ki fog ábrándulni? És ha igen, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Azért nem a szerelem/szex kategóriába írok,mert a helyzetem elég komoly,és jólesne,ha komolyan is vennék a kérdésem.


Én 19/L vagyok, és van egy srác,akivel már egy jó ideje szemezünk.Azt tudom hogy tetszek neki,nagyon...és igy is "ismert " meg..akkoriban tényleg top-on voltam,kívül-beül,és egyértelmű volt a vonzódás.Én írtam neki,beszélgettünk,és úgy alakult a dolog hogy találkozni fogunk..csakhogy.

Azóta eléggé le vagyok pukkanva,sz*r a hajam,smink nélkül nem taliznék vele,(és az a baj h semmi kedvem kifesteni magam, pedig azért illene),semmi normális ruha.Sajnos anyagilag nem állok úgy, hogy a régi énemet hozhassam.Viszont nagyon szeretem ezt az embert úgy érzem,és nagyon félek hogy faképnél hagy ha nem azt látja,akit Xéve.Jó,niylván én vagyok, de nem igazán vagyok top-on mostanság.


Ne haragudjatok,ha komolytalannak tűnik a kérdés, de számomra az,és most nem tudom,mit csináljak.Nagyon szomrú vagyok..munkám ugy néz ki,talán lesz jövő hónapba de akkor már késő lesz a tuning...mert ő most akar találkozni:S be vagyok tojva és nem biztos hogy túlélném ha visszautasítana.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottad meg?


Vagy mondjam le a találkát inkább? Kétségbe vagyok esve, hogy elveszítem :((

Ő 25.


2010. jún. 7. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem butaság ettől félned.

én is tartottam attól, mi lesz majd, ha a barátom meglát egyszer smink nélkül, másnaposan, lestrapált fejjel..stb, de azt mondta, hogy így is ugyanolyan gyönyörűnek talált! és nem túlzott, mert azóta ha bármikor meglát smink nélkül, mindig elmondja, hogy így is gyönyörű vagyok.

másfelől meg nem kell soha kilónyi sminket magadra kenni randira, egy vékony réteg alapozó, szemspirál, pirosító megteszi. nekem sincs pénzem drága ruhákra meg kozmetikumokra, mégis formában tudom magam tartani, nem a pénzen múlik. egyébként még annyi, hogy a pasik nem tulajdonítanak akkora jelentőséget a ruháknak meg a sminknek. ha korábban tetszettél neki, biztosan most is fogsz.

2010. jún. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ, csak tudod neked azért "könnyebb",mert ti már jártatok,mikor smink nélkül,"lestrapáltan"látott téged..és ez rendben is van :)

de mi még élőben nem is beszélgettünk soha, látni látott a "jó korszakomban", de azota eltelt egy kis idő,és azota még nem látott..és nekem ez lenne vele az első randim ugymond..és nem érzem,hogy megengedhetném azt a luxust hogy EGYBŐL így lásson..mert ha járnánk x ideje,nem lenne gond, dehát így nyitni? tuti elrohan :((((

2010. jún. 7. 01:19
 3/8 A kérdező kommentje:
annyira rossz az időzítés :(( miért pont akkor toppan be,a mikor a legsz*arabbul nézek ki:((
2010. jún. 7. 01:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, én is legalább annyira féltem, hogy kiábrándul, ha meglát lepukkant fejjel, mint most te, hogy mit szól, ha újra taliztok és nem leszel annyira a toppon mint x éve. és teljesen fölösleges volt. ha korábban bejöttél neki, most is be fogsz, ez tuti.
2010. jún. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld kihozni így magadból a legtöbbet, legyél tiszta, ápolt, ez a lényeg, kenceficéket meg esetleg barátnőktől kérj kölcsön.
2010. jún. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező nyugi túl izgulod kérd meg a barátnőidet hogy hozzanak rendbe a randira. Amúgy valószinű hogy a közösen megélt élményekre emlékszik nem a sminkedre vagy az akkori ruháidra.

Légy kicsit erősebb ha nem a személyiséged kellneki bőven túléled ha nem jönn össze sőt szerencsés leszel hogy nem egy terheség kőzepén derül ki hogy a párod felszínes.

2010. jún. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Készítsd fel előre, küldj fényképet.
2010. jún. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok pénzből is lehetsz szép. Ha kedved sincs megcsinálni akkor már nem is kell neked az a srác szerintem. Nem kell hogy első randin lepukkanva fogadjon el. Az elég ha majd együtt éltek kb...
2010. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!