Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény/segítség?!

Vélemény/segítség?!

Figyelt kérdés
Szóval nincs olyan nap hogy este ne sírnék . Szóval a szüleim , tesómék annyira megbántanak mindennap ami nem esik jól és akkor a paplan alà bújok , hogy se ki ne làsson . Nem akarok beszélni erről a báràtaimnak mert úgyse értik meg. Szóval úgymond csak magamra szàmíthatok !
2018. jan. 31. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia nekem névtelenül nyugodtan leírhatod mivel bántanak vagy ha csak az érzéseid szeretnéd elmesélni. Hátha tudok segíteni! Én is nagyon sokáig sírtam az itthoni helyzet miatt!

20/L

2018. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mivel bántanak meg ennyire?
2018. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Vagyunk itt néhányan, akik szeretnénk segíteni, de jelenleg a problémát sem tudjuk, micsoda, így nem tudjuk, mire találjunk megoldást.
2018. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Miért kell feltétlenül megérteniük? Most azt akarod, hogy az ő lelkiállapotukat is romba döntsd vele, vagy azt, hogy legyen aki meghallgat, valaki, akit érdekel a problémád, és melletted áll. Mit számít, hogy értik-e? Akinek nincs ugyanaz a gondja, nem értHETi!! Jobban tennéd, a magad érdekében, ha megtanulnád helyesen kezelni a barátaidat. Ha nem adod meg az esélyt nekik, soha nem fogod tudni elmondani senkinek, ha problémád lesz. És ezt csak jószándékkal mondom.
2018. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nembaj,ha nem szeretnek, nincs mindenkinek jó ízlése:).
2018. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Írd meg privibe mivel bántanak hátha tudok rajtad segíteni én már csak névtelen segítő maradok
2018. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket mindig jobb kibeszelni magadbol, mert ha magadba tartod rosszabb lesz. Ha szeretnéd leirhatod ide is vagy privatban is ,hogy mi a baj :)
2018. febr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!