Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy köszönjem meg?

Hogy köszönjem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi években nagymamám testvérének a lányánál (férje + 2 gyerek) laktam. Iskola, majd munka miatt felajánlották, hogy lakjam náluk. Összetartó család vagyunk, harag lett volna, ha nemet mondunk.

Most viszont Ausztriában kaptam állást, és költözöm. Szeretnék venni nekik valamit, amivel megköszönhetem az elmúlt éveket. De egyszerűen nem tudom mi legyen. Mivel köszönhetem meg ezt a nagy segítséget? Minden olyan snassz. Szeretik a történelmet, szeretnek kirándulni. Kérlek adjatok ötleteket. Köszönöm!



2018. jan. 30. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan köszönjem meg? Bocsánat telefon átjavította
2018. jan. 30. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kozos kirandulas meg koltoztesed elott?

Esetleg vmilyen tortenelmi tarsasjatekot vehetnel nekik, bucsu napodon jatszhatnatok azzal.

2018. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy várnának bármit is. ha majd jössz látogatóba, akkor hozzál valami szépet(festmény)
2018. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz körbe, mi hiányzik nekik, miben szűkölködnek esetleg. Nagyobb összegért azonban úgy nem vennék semmit, hogy előtte nem beszélem meg velük.
2018. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami utazást terveznék valami történelmi helyre, amit szeretnének látni de még nem voltak ott. (persze nem azonnal, hanem az első fizetések után, mikor már telik rá)
2018. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!