Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan köszönjem meg az...

Hogyan köszönjem meg az Anyukámnak?

Figyelt kérdés

Még jún. 25.-én anya elvitt Fluor koncertre, éjjel fél egykor, és tudja hogy én egyszerűen imádom a gyereket, ezért vitt el. Szerintem nem sok szülő tenné meg azt a gyerekének hogy éjjel elviszi koncertre, ott ül mellette és vigyáz rá éjjel 2-ig. Anya nem nagyon szeret vásárolni, nincs oda a fülbevalókért, a legújabb divatért, és sminkelni se szeret. Nem idős, 33 éves.

Most lesz még egy Fluor koncert, fél órára a városunktól (majd augusztus elején 23:30-kor) és azt mondta, hogy ha nem túl drága a belépő, és nem korhatáros akkor elvisz engem, és a bnőmet.

Én egyszerűen nem tudom hogy hogyan köszönjem meg neki. Virág meg a csoki szerintem túl átlagos, kézzel meg nem tudok készíteni semmit, mert a kézügyességem a 0 alatt van. :/ Valami különlegeset szeretnék neki adni. Ötlet?

Lécci ne oltogassatok! Azért se mert nem szereted a Fluort, és azért se hogy "minek viszi el az ennyi idős lányát egy koncertre ilyen későn". Szerintem nem nagy kérés!


És köszi előre is a válaszokat! :))

13/L


2011. júl. 11. 06:26
1 2
 1/14 Carmen2 válasza:
Akármivel megköszönheted. Mivel az anyukád, így bárminek örülni fog, amit te készítesz/veszel neki. A lényeg, hogy szívből jöjjön. Nem tudom, hogy ő miket szeret csinálni, kísérd el bevásárolni, segíts neki a házimunkában, stb., stb. Egyébként az én anyukám annak örült mindig, ha kézzel készítettem neki valamit. Az sokkal "személyesebb". Benne van az időd, a szereteted és legfőképpen tőled van. De persze, abban is benne van az időd, ha veszel neki egy csokit, vagy virágot, vagy bármit. Szerintem teljesen mindegy, hogy mivel köszönöd meg neki, mert bárminek örülni fog. :)
2011. júl. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Lehet hogy varrok. Farmerból két szívet kivágok, összevarrom őket, a belsejébe rakok vattát, és ráírom hogy "Klautól Anyának! :)" De, nem tudom hogy ebből mi lesz mert még varrni se tudok. :S

Lehet hogy a szívecske mellé veszek egy jobb minőségű parfümöt is. :)

2011. júl. 11. 06:47
 3/14 Carmen2 válasza:
Ahogy gondolod. :) A varrás nem nehéz, emiatt ne aggódj! Csak rengeteg türelem kell hozzá. De arra számíts, hogy a válasz az lesz, amikor odaadod, hogy "Jajj, nem kellett volna, ez teljesen természetes". Ami persze tényleg így van. :) Sok sikert, remélem sikerül valami jót kitalálnod. :)
2011. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
en anya vagyok, es en annak orulnek legjobban ha az en kislanyom pl. azt mondana vasarnap ,mondjuk a koncert utani napon hogy :anyuci most te biztos faradt vagy,ma en teszem rendbe a konyhat ebed utan . ez nagyon megtisztelo es a figyelmesseg a legnagyobb ajandek az edesanyaknak. viszont valami szep tuparnat azt varrhatsz nem muszaj sziv alakut egy szep kis zacskot is (ruhaanyagbol) is kitomhetsz es csak osszehuzod a madzagjaval es kesz. kinaiban biztos talalsz valamilyen tasak szeuseget ,vagy kis aztateritocsket amit szinten csak ossze kell huzni fonallal a szeleinel. idosebb szomszedasszony vagy baratnod meg is mutathatja! sok sikert! es kivanok neked jo szorakozast a koncertre.
2011. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1.)Egy finom reggelihez mit szólsz? Egy pirítóst, néhány virslit akkor is el tudsz készíteni, ha amúgy semmit.


2.)Biztos van neki is valami hobbija. Vegyél részt vele abban.


3.) Segíts neki takarítani, főzni, kertészkedni.


4.) Öleld meg, adj neki egy nagy puszit és mond el mennyire jó anya, mennyire szereted, mennyire boldoggá tett.

2011. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Bármivel megköszönheted neki, a szeretet jelének kifejezéseként bármit adhatsz neki. A szeretetnek se mértékegysége, se egysége nincs. Bármit adsz neki, ha szeret téged, értékelni fogja.

Akár ha besegítesz neki a házimunkába (ezt sokszor meghálálják), vagy elkészíted a kedvenc reggelijét amikor siet/nem siet valahová, vagy leginkább, ha jól tanulsz a suliban. De a legjobb, ha mindenben igyekszel. :)

2011. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Majd anyukáddal ezt is hallgasd meg:


http://www.youtube.com/watch?v=VBQcxWb8fYw


Ez egy régebbi Fluor szám.

2011. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!! :))

Ma besegítek neki a házimunkába, aztán szerintem megcsinálom azt a varrást. :)

Egyébként nincs hobbiija.

2011. júl. 11. 07:50
 9/14 anonim ***** válasza:

1. ha szereti az édességet anyukád, vegyél neki valami csokit

és 2. vállalj el két hétre valami házimunkát (például két hétig csak Te mosogatsz, vagy két hétig te viszed le, ki a szemetet, vagy Te porszívózol vagy ilyesmi)

2011. júl. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ilyen frankó anyám lenne aki elvisz bárhova és még kérni sem kell.
2011. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!