Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam a barátommal, akivel 9 hónapig voltam együtt. Nagyon nagyon szerettük egymást... Sőt most is szeretjük egymást, de nem tudunk együtt lenni...

Most van másik barátom, aki majdhogynem nem érdekel, csak nem tudok egyedül lenni.. Legalább van 1 valaki, akivel el lehet menni valahova...

Barátaim nincsenek olyanok, akik elhívnának valahova. Csak suliba vagyunk együtt..

Teljesen bedepiztem :'(


15/L


2010. jún. 6. 16:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg nagyon nagy lehetett a szerelem, ha kemény 3 hét után új pasid van. :/
2010. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is magányos vagyok,de én már évek óta.

Igaz,hogy nekem van barátom már lassan 3 és fél éve,de barátnőm az egy sincs.

Mindenki éli a maga világát és mindenki szarik a másikra(már bocsánat)

Itt van nekem a barátom,akit nagyon szeretek,de barátnőm az nincs.

Úgy hogy nem vagy egyedül.

:'(

Üdv!

2010. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Bár jobb lenne, ha mindenkinek lenne sok barátja..


Amúgy igenis nagy a szerelem, de képtelen vagyok egyedül meglenni. Azt hiszem ezt hívják kapcsolatfüggőségnek..

2010. jún. 6. 17:25
 24/29 anonim ***** válasza:
Menj el könyvtárba, vagy a városba sétálgatni, hátha összefutsz valakivel.
2010. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van 5 éve, 3 hét az lószar. Eljárok suliba meg heti 1-szer látom a barátnőmet aztán csá...
2010. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
19/f-utolsó
2010. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nah szóval V-betűvel kezdődik a neved. :D

könyörgöm, mondd hogy nem Vanda :D

15f (bp)

2010. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Nem Vanda :P

Jó, hogy nem ilyen kutyanevem van :$

Írtam neked e-mailt.

2010. jún. 6. 18:23
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg az az egyetlen mód, hogy nem adod át magad az önsajnálatnak. Az, hogy most van egy másik barátod, aki csak azért kell, hogy ne légy egyedül, nagyon szemét dolog. Gondolj bele az ő helyzetébe: csak egy pótlék neked. Tudod, amit nem szeretnél magadnak, azt ne tedd mással sem.

Különben, itt a nyár, ez pozitív élményként fogd fel. nincsenek barátaid? Elmehettek együtt kirándulni, strandolni, sétálhatsz az erdőben, tanulj egy új nyelvet, keress valami új hobbit. Ha csak keseregsz azon, hogy milyen rossz neked, tényleg magányos leszel.

2010. jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!