Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam a barátommal, akivel 9 hónapig voltam együtt. Nagyon nagyon szerettük egymást... Sőt most is szeretjük egymást, de nem tudunk együtt lenni...

Most van másik barátom, aki majdhogynem nem érdekel, csak nem tudok egyedül lenni.. Legalább van 1 valaki, akivel el lehet menni valahova...

Barátaim nincsenek olyanok, akik elhívnának valahova. Csak suliba vagyunk együtt..

Teljesen bedepiztem :'(


15/L


2010. jún. 6. 16:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
De amikor vele vagyok, legalább boldog vagyok valamennyire, mert tudom, hogy ő legalább foglalkozik velem. És őszintén szólva azért is vagyok vele, mert ki tudja, mi lesz belőle, lehet beleszeretek, és vele boldogabb leszek, mint az előzővel.. Nem tudom. Elhamarkodottan döntöttem, amikor összejöttem vele. De még nincs erőm átgondolni mindent pontról pontra.
2010. jún. 6. 16:52
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok mint te, kicsit magányos!

Nekem is vége lett egy kapcsolatomnak ami több évig tartott nem igazán voltak barátaim mert csak együtt voltunk ketten.

Most úgy érzem nekem is rossz lesz ez a nyár, bár én probálok ismerkedni akik közelebb vannak mondjuk fiúkkal és velük majd elmegyek strandra stb!

2010. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
őszintén üvölt a kérdésedből a tény, hogy fogalmad sincs mi az a (tartós) magány, és egyáltalán halvány lila gőzöd sincs mi az az ÉLET!
2010. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Utolsó: hát, akor mesélj.

Számomra elég magány az, hogy nincs szinte senkim, családon kívül.

Az életről is mesélhetsz nyugodtan, te biztos nagyon tapasztalt vagy. Várom a válaszod.

2010. jún. 6. 17:04
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem olyan, h elmegy, meg visszajön!!! Az vagy van első perctől vagy nincs és nem is lesz soha! Tudd meg, mert én is ilyenben vagyok, és hidd el, nagyon rendes az új pasim, de csak annyi a "bűne" hogy nem ő a régi!!!

Hagyd szegényt békén, amíg még megteheted, később sokkal rosszabb lesz!

2010. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha gondolod kiugorhatunk nyáron a margitszigetre, akkor nem unatkozol, és én se. :P

persze jöhet bárki más is :D

15f (bp)

2010. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Még meglátjuk :P
2010. jún. 6. 17:11
 18/29 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve magányos vagyok -.-' szóval nem tudom reménykedj e..
2010. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Írjál ha érdekel, mert nagyon nincs program nyárra... :)

Puszta kíváncsiságból: Véletlenül nem V-betűvel kezdődik a neved? =)

15f (bp)

2010. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
De :D Szerinted mi a nevem?:p
2010. jún. 6. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!