Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon magányos vagyok. Mit...

Nagyon magányos vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam a barátommal, akivel 9 hónapig voltam együtt. Nagyon nagyon szerettük egymást... Sőt most is szeretjük egymást, de nem tudunk együtt lenni...

Most van másik barátom, aki majdhogynem nem érdekel, csak nem tudok egyedül lenni.. Legalább van 1 valaki, akivel el lehet menni valahova...

Barátaim nincsenek olyanok, akik elhívnának valahova. Csak suliba vagyunk együtt..

Teljesen bedepiztem :'(


15/L


2010. jún. 6. 16:40
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
A nyártól már nagyon félek.. Szerintem végig itthon leszek.. :(( Ez olyan rossz :'(
2010. jún. 6. 16:41
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Magányos vagy 3 kemény HETE?? :D Bakker micsoda problémáid vannak
2010. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Jó neked, hogy viccesnek találod.

De azóta annyira megváltoztam.. Optimista voltam, mindig mosolygós, most már.. az ellenkezője.

Teljesen magamba zuhantam..

2010. jún. 6. 16:47
 4/29 A kérdező kommentje:
És nekem ez a 3 hét is sok... Szörnyű, hogy nincs senki, akivel beszélhetnék, elmondhatnám a problémáimat, segíteni tudna...
2010. jún. 6. 16:48
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
pont ugyan ez a baj velemis én is így érzek 16/L vagyok véletlen nem szegedi vagy?akkor összebarátkozhatnánk
2010. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne depizz! Tökjó lesz a nyár, csak ne add át magad a szenvedésnek és önsajnálatnak.

Ha a barátok, iskolatársak nem hívnak, hívd te őket (ez aranyszabály, hidd el!)! nézzetek dvd-t, sétáljatok, menjetek el fagyini, bringázni, strandra stb. stb.

Nyiss az emberek felé, menj el valamilyen sportklubba,ami kitölti az idődet és barátokat is szerezhetsz.

Az új barátodhoz nem tudok mit szólni. tényleg nagyon szomorú és ez vele is nagy kicseszés... Nem túl fair szerintem.

2010. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Várj, majd elmúlik! És azt a szerencsétlent aki most veled van ne verd át! Mit gondolsz neki milyen érzés ez, hogy csak egy pótlék? Mert előbb utóbb rá fog jönni...
2010. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Közhely, de az idő megoldja. A szakítás feldolgozásához nem elég 3 hét, akárhány éves is az ember.

Viszont az nem szép, hogy szegény mostani srácot csak eszköznek használod, miért akarsz átgázolni rajta az önzőséged miatt? Te örülnél ha azért lenne veled valaki, mert nincs más, és hogy ne unatkozzon?

2010. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

BP-i vagyok, bocsi...

A tippeket köszi.

2010. jún. 6. 16:50
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is voltam már ilyen helyzetben és kilábaltam belőle, nyugi, te is túléled! :)

A pasit, akivel jelenleg vagy, felejtsd el...mondd meg neki, hogy nem akarod kihasználni, mert így csak egy pótlék lenne, miközben nem is szereted és a régi után vágyódsz! Tényleg nem igazságos vele szemben. Arra a "célra" pedig, hogy elmenj vkivel vhova, ne őt használd!! Keress új barátokat, ismerkedj emberekkel vagy csak simán frissítsd fel a régi kapcsolatokat. Te is elhívhatod őket vhova, hol van az előírva, hogy csak ők hívhatnak?! :O

Amúgy ha nincs senki, akkor meg menj egyedül... Keress magadnak új hobbit, amivel lefoglalod magad! Sétálj, menj strandolni, ülj be a kozmetikushoz/fodrászhoz, menj shoppingolni, moziba vagy vegyél ki egy jó kis filmet a tékából és nézd meg otthon. Tölts le recepteket a netről és főzöcskézz/sütögess otthon! Ha van kutyád, akkor menj, sétáltasd meg! :)

Remélem segítettem!

21/L

2010. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!