Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó dolog? Ti...

Szerintetek jó dolog? Ti adnátok vagy nem?

Figyelt kérdés
szerintetek jó dolog ha egy 16 évesnek bankártyája van??
2010. jún. 5. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Te ki vagy neki?
2010. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most mivan? Írd már le, hogy mi a szitu pontosan, és hogy te kije vagy a lánynak, mert én kicsit elvesztem.
2010. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az anyja /elváltunk apjával /külföldön dolgozok! értitek?
2010. jún. 5. 22:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt az apjával kéne megbeszélned. A lánynak már van bakkártyája, te egyedül baromira nem tudsz tenni semmit, max az apját jobb belátásra bírni.
2010. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egyentol fugg, hogy ez jo-e. Tulzasnak tunik ez ebben az esetben, ha a lany leveszi a penz nagy reszet es a szulok mindig visszapotolnak...na persze nem mindegy, hogy ebbol kollegiumi dijat fizet, kajat vagy csak ugy elmegy a penz a levegobe.
2010. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem nem árt ha van bankkártyája.

A rajta lévő felesleges összeget (amit nem kéne, hogy elköltsön), azt lekötném, hogy kamatozzon. Lássa, hogy ha ott hagyja, akkor jön belőle egy kis plusz pénz.

Emellett igényelnék egy sms szolgáltatás, a te telefonodra, hogy lásd, mikor mennyit vesz le, és le tudd állítani.

Sajnos a pénz nem terem magától, ezt meg kell vele értetni.

Kedves apukával is célszerű lenne beszélni!

2010. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nekem ez nem probléma nem azért kérdeztem,ha nem azért hogy neme árt a lánynak hogy sok mindent megkap
2010. jún. 5. 22:49
 18/18 A kérdező kommentje:

az sms szolgáltatás az kislány telefonjára megy...

ö különben mindig megmondja hogy most épp mennnyi pénz van rajta

2010. jún. 5. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!