Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben szokott felidegesíteni...

Miben szokott felidegesíteni anyósod/aposód?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 21:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Huh nem lesz rövid a valaszom:-)

Nekem ket anyosom van, mert aposom elvalt a parom anyjatol, amikor meg a parom 2 eves volt.


MOSTOHA anyosom:

1. Amikor összejöttünk a ferjemmel, nem akart megismerkedni velem. Aztan amikor vegre bemutatott a parom, egyszeri alkalom volt, mert nem akartak többet latni, pedig nem voltam velük tiszteletlen, sem bunko nem vagyok, nem ertettem. Kiderült, hogy azert neztek le, mert en csak apolonö vagyok, es mert nekem nem milliomos a csaladom.


2. Amikor megtudta, hogy terhes vagyok, ugy fogadott, hogy "jajj, de imadlak kedves, itt minden a tied lesz, otthon vagy." Mint kesöbb kiderült, azert csinalta ezt, mert nem veletlenül nem lett aposommal közös gyerekük, neki nem lehetett. Ezert aztan, az en kisfiamon akarta kielni anyai hajlamait.


3. Amikor szültem, ott volt az egesz csaladom, egeszen addig a szüleimmel nem is talakoztak, es akkoris hatterbe szoritotta az anyukamat. Mondanom sem kell, öket meg jobban lenezi, mint engem, mert anyu szinten apolonö, apukam, meg mezögazdasagi munkas. Ö beszelt az orvossal, amikor anyukamat akartam, hogy jöjjön be hozzam, neki szolt az orvos, mert azthitte ö az, es ö nem szolt anyunak, hanem bejött hozzam. Amikor bejött kesöbb a parom elsirtam magam.


4. Miutan hazajöttünk a korhazbol, elmebetegkent viselkedett. Negyedorankent telefonalt, orankent atjött ( szembe szomszedok voltunk ) es nem tudtam pihenni, es a gyerekemmel lenni, föleg ugye csaszarral szültem, es akkor meg rohadtul fajt a mozgas.Mivel nem volt tejem, tapszereztünk, es ö kepes volt azert veszekedni, hogy ö adja a gyereknek a tapszert. Akkor halt meg a nagypapam, aki nem is lathatta a kisfiamat. Kepes volt anyosom, azert együtterezni, hogy amikor el kellet mennem, többet anyuhoz, ö lehessen a gyerekkel.


5. Mindenbe beleszol, es allandoan megsertödik bög, ha valami nem ugy van, ahogy ö akarja. Amikor a kicsim beteg volt, kamilla teaval itatta, annak ellenere, hogy meg az orvos is azt mondta, nem szabad, mert meg jobban megy töle a hasa. Mar a vegen mindig a hata mögött alltam, de meg ugy is megtette, hogy azt mondta, hogy csak vizet forral a gyereknek, es ugye kek volt a cumisüveg, nem atlatszo, igy en azt hittem, forralt vizet adok, es kamilla volt benne. Azt hittem megölöm.


6. Akkor ugy összevesztem vele, hogy fel evig nem szoltunk, nem mentem, söt a gyereket sem engedtem. Közben elköltöztünk külföldre. De mivel a parom szomoru volt az összeveszes miatt, kibekültem velük, es engedtem, hogy a fiam öt is mamajanak tekintse. Na ekkor voltam oltai nagy marha. Nem lett volna szabad kibekülnünk. Egyszer elöttem mutogatta a ferjemnek az egyik munkatarsnöje fenykepet, hogy milyen szep kis menyecske, jol összeillene a ferjemmel.


7. Nagyon intelligens emberek, es jomoduak, es mindenki ismeri öket, megis annyira primitiv modon mindenbe bele akarnak szolni, es nem hagynak minket beken, nem ertik, hogy nekünk külföldön jobb, mert itt boldogulunk, es szep otthonunk van. A batyam ugyanide kijött dolgozni, es meg akartak akadajozni, hogy jöjjön, mert ugy gondoltak, ha ö kijön, akkor mi nem költözünk haza.


Apos:


Befolyasolhato, primitiv arrogans, bekepzelt, sertödös barom.


Parom anyja:


Kedves, nincs vele bajom, azt leszamitva, hogy mi tartjuk el, mert külömben ehen halna. Egyebkent vele a legjobb a kapcsolat.

2010. jún. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!