Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben szokott felidegesíteni...

Miben szokott felidegesíteni anyósod/aposód?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyós. Folyton megsértődik, ha nem megyek a párommal, amikor meglátogatja. Az mindegy, hogy ő munkanélküli, nekem meg két állásom van, és utána nincs kedvem két órát utazni, hanem csak aludnék.
2010. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyós: az állandó kajáltatásával, és azzal ha pöszén beszél az épp beszélni tanuló gyerekünkhöz.

Após: sajnos a puszta jelenlétével, mert nem kedvelem.

2010. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmivel. Tudomásul veszem,amit mond és vagy megfogadom vagy nem.
2010. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Após iszogat, aztán kifejti, hogy kell gyereket nevelni :) Anyós nagyon jó fej. Anyu szokott még sokszor felhúzni, nagyon kevés beleérző képessége van :(
2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"tudom, hogy utána szoktál nézni a terhességed alatt a dolgoknak, azt is tudom, hogy nagyon jó orvosod van, de én úgy hallottam, hogy.... - és jönnek a paráztatások :)
2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
anyós: mindig akkor csenget vagy telefonál amikor tudja h dél után alszom. már 16 éve ezt csinálja
2010. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én drága anyósom, nem beszél velem már 6 éve. A Jó Isten tartsa meg ezt a jó szokását!:)
2010. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt semmi bajom velük,de mostanába kiakasztanak.

Anyós:

1.Anyós,és anyukája semmit sem mer mondani apósnak,hogy csináljon meg ezt azt, mert egyből lehurrogja őket.Ami nagyon ritka hogy lehurrogja őket,mert mindent megcsinál nekik,csak későn szólnak neki(és ezt nem szereti),és ha valami meló miatt nem tudja megcsinálni akkor nem tetszik nekik.

Anyós:

EMIATT NEKEM KELL MONDANOM MINDENT APÓSNAK,MERT ANYÓSÉK NEM AKARJÁK MONDANI.MERTHOGY NEKEM EGYBŐL MINDENT MEGCSINÁL.NA EZT MÁR NAGYON UNOM,MÁR NEM MONDOK NEKI(apósnak) SEMMI.

2.Egyik ismerősének(1ik ismerőse,a feleségének akarja a tortát) csináljak egy tortát,a tudtom nélkül,csak hogy felhívatnak egy "idegennel"hogy holnap máris menjek és süssem meg neki.(Közben itthon a szüleimnél nem tudok emiatt segíteni)

3.Iszonyat lusta,fel van fordulva az egész ház(hiába pakolok,takarítok),piszokság van.

4.1-2edényt több napig nem mos el.

5.Panaszkodik állandóan hogy mennyien vannak nála(közben ő ülteti be őket),és nem tud semmit sem csinálni.Akkor sem csinál semmit,ha nincsennek nála,állandóan koncsorog,.

6.Ha vannak nála akkor beülteti a vendégeket a szobába,hogy én nyugodtan csináljam náluk a dolgomat.(mindent megcsinálok magamtól,de utálom ha parancsolgatnak).

7.Nem képes felállni a géptől(miközeb órák óta ott ül),miközben rá várakoznak a rokonok


7.Én főzzek,süssek ezt azt,ő meg semmit sem csinál.(inkább hideg kajákat esznek,minthogy főzzön)

8.Takarítani nem takarít,inkább netezik órákat napi többször.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.



Após:nem jut eszembe semmi amiben felidegesítene

2010. jún. 5. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Hol a korbács fiatalasszony. Csapjál már az asztalra! A teremburáját. Ne hagyd magad, lázadj fel!
2010. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Após: 1. A fia minden héten segít neki mikor hazamegy s ezekután ő képes lelépni inni mikor elvittem a sose látott 7hós unokáját.

2. Kijelentette, hogy az othoni főzés, mosás, takarítás az nem munka s a fia egy papucsférj mert néha pelenkázza a saját fiát!!! Ja meg nagy büszkén kijelentette, hogy ő bezzeg sose sűllyedt volna odáig, hogy a 4 gyerekét egyszer is pelenkázza anno. Mert ez a NŐ dolga aki othon ugyse csinál semmit.

3. Csak akkor MÉLTÓZTATIK eljönni a keresztelőre ha én s a családom (2szót se beszélt még velem 4 év alatt, őket nem is látta) nem lesznek ott!!! Ezek után nélküle megtartottuk. De ezen is besértődött.

4. Ja meg amikor terhes voltam s nem ment haza 5 napig a férjem (mert folyton pátyolgatott)"Na mivan, most kaparnak biztos". Mikor megmondta, az örömhírt: "Ugyse a tiéd mert veled csakdugatja magát, ha nekem száz farkam volna egyet se adnék neki..."

Anyós: 1Hát miért nem értjük meg apóst, hogy ő ilyen, fogadjuk el. A férjem miért nem kér tőle bocsánatot, miért nem jár a kedvébe s nyalja ki a seggét neki.(csak azért, hogy továbbra is ugyanolyan beszólogatós bunkó legyen).

2Az egyik fia már elköltözött s megszakított vele minden kapcsolatot s most ő a feketebárány. Mert nincs tekintettel apósra hát mi ne legyünk ilyenek. (persze ott még nincs gyerek de azt is leszarják).

3.vigyük többször a gyereket mert após is örülne neki. (ja csak 3szor ment piálni pont akkor mikor voltunk)

2010. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!