Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon hiányzik neki.

Mit tegyek? Nagyon hiányzik neki.

Figyelt kérdés

A férjem katona és már 3. napja csak kb 2 percig láttam a sok víz miatt. Most valahol Geszthely környékén vannak és mondta, hogy nem tudja mikor jönnek haza de már ott nincs víz és már a boltokból is elfogyott ezért vigyek neki meg valami kaját. De szegénynek tiszta vörös már a szeme, csodálom, hogy még nem aludt el, már 3 napja csak 4 órát tudott aludni. De van egy 4 éves lányunk és neki nagyon hiányzik. Majdnem 5 percenként kérdezi, hogy "apa mikor jön?" mondom neki, hogy nem tudom és utána elkezd sírni. Csak addig nem sír ameddig nem gondol rá. Nagyon hiányzik neki de nincs mit tenni, nekem is hiányzik. Mit tegyek, hogy ne sírjon egész nap miatta?

26/L


2010. jún. 5. 14:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ő sem panaszkodik de hát meglátszik rajta.

Amúgy a kislányommal van baj mert ő kezd el sírna ha azt mondom neki, hogy nem tudom mikor jön az apja. Persze nekem is hiányzik...de nem vagyok olyan, hogy 5 percig nem tudok meglenni nélküle.

2010. jún. 5. 16:10
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Minek ment akkor katonának?
2010. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18:09. Előtted írta a kérdező, hogy a pasi nem panaszkodik. Az h fáradt az nem jelenti azt h nem való katonának. Azért 68 óra szerintem is sok!
2010. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Tegnap hazajutott éjfél körül de már 4 óra körül el is ment. Amikor a gyerek meghallotta a hangját annyira örült, egyből kiszaladt, sőt még együtt is aludtak és elmagyarázta neki, hogy miért nincs itthon :)
2010. jún. 6. 19:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Gondolom milyen rosszul esek most nekik megmozdulni a laktanyában való lustálkodás után.
2010. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó: te embernek nevezed magad?
2010. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15:12 még életében nem járt laktanyában. Gondolkodni olyan jó érzés! Próbáld ki! ;)
2010. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!