Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudom, mit...

Komolyan nem tudom, mit tegyek? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt kérdést tegnap tettem fel.Ma rosszabb lett a helyzet. :( Mindent elmondtam a páromnak.Ma keresztanyum annyira nekem állt, ugy ordibált velem,elkeseredtem rögtön.Azt mondta:Én szégyent hozok a családra,engem mindenki csak kinevet, fel fog engem pofozni, pszichiátriára visz, mit képzelek én magamról, aki ilyen pasival van, az csak egy k-rva.Szépen le voltam hordva, de én kiállok a párom mellett, akármi is lesz.Meg hogy Ő beszélt a párom rokonával Helmecen, hallott a páromról egy s mást.1-páromnak rokona sincs Helmesen.Mindent leadtam a páromnak, haverja is mellette volt, mert dolgoznak, de a haverja is olyan ideges lett, hogy kiment a másik szobába, mivel ő ugyon ezt átélte, felesége kiállt mellette, igy boldogan élnek.Párom is azt mondta, hogy ha bele döglenek is(anyum,keresztanyum), ki tart mellettem, és velem lesz.Ha kell megmondja a szüleimnek.Keresztanyumnak arra jó volt, hogy a szobáját olcsón megcsinálta.

Anyum tegnap tálalt ki keresztanyumnak, azóta keresztanyum "sirját ássa."

Mi ezt azt egészet anyummal egyszer megbeszéltük, mikor megtudta, hogy elvált és van gyerek.Volt egy feltétel, hogy bármikor jöhet a párom hozzám, de itt nem aludhat.Ezt tiszteletben is tartottuk.De mióta keresztanyum is tud erről az egészről, azt állitja keresztanyum, anyám se akarja itt látni.Eddig probléma nem volt.Hátam mögött engem beszélnek ki, jót röhögnek rajtam.Párom azt mondta, hogy ha kell, el jön értem, pakoljak össze.De mondtam, hogy ez nem csak ugy van.Ja, és keresztanyum azt is mondta, hogy ha én nem adom ki a párom útját, akkor majd ő küldi el, többet nem akarja itt látni.

Kereszt nem is itt lakik, anyum eddig beszélt rá, hogy ilyen meg olyan, most meg...

Bocsánat ha hosszu lett, de ki kellett adnom magambol, aki elolvasta, annak köszönöm és remélem érthetően irtam le.


2010. jún. 5. 13:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

Elolvastam mindent, az előző kérdésedet is.

Hát komolyan, felment bennem a pumpa. Ha itt lenne előttem a keresztanyád, lelkiismeret-furdalás nélkül felpofoznám!

Kretén!

Én 17 voltam, amikor összejöttünk a párommal, ő 27. Lassan 6 éve vagyunk együtt, de nálunk soha nem voltak ilyen viták. Szerencsére páromat mindenki szereti.

Leírásod alapján, ha a Te helyedben lennék, én a következő szóváltáskor összepakolnék, és elhúznám otthonról a csíkot.

Viszont az is tény, hogy keresnék valami munkát, hogy azért a kiadásokhoz én is hozzá tudjak járulni, így nem "telepednél" rá a párodra (nem mellesleg 18 évesen kérheted, hogy a családi pótlékot neked utalják).

Csak még egy kérdés: idén érettségizel? Mert akkor az már nincs olyan messze . . .

2010. jún. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Jövőre.Itt a középsuli 4 éves, 3-os vagyok, de ha igy fognak beszélni velem én nem hiszem, hogy tűrni fogom.Keresztanyum, nem is beszélek vele, nem érdekel, ő nem fogja megszabni az életem.Anyám mondhatja nekem ezeket, de Ő nem!
2010. jún. 5. 18:05
 23/29 anonim ***** válasza:
Mit szólnak ehhez az osztálytársaid,a veled egyidős barátnőid?
2010. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Én ugyanezen keresztülmentem, de engem a szüleim vertek, bezártak a szobámba, még enni sem kaptam!

Pedig nekem a párom csak 27volt, mikor én 18.

Pakolj, de gyorsan, mert tönkreteszik az életed!

Nem csak a pároddal való kapcsolatot, de az idegesség komoly problémákat okozhat Nálad, mind fizikailag (gyomorfekély), mind szellemileg. Ne várd meg!

Nekem gyomorfekélyem lett, migrénem, mind anyámék miatt!

Én 18-at töltöttem, két nap múlva egy reggel elhúztam!

23L

2010. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

Ne hagyd magad, elég idegesítőek lehetnek anyukádék!!! Ha csak bántani tudnak titeket, akkor szerintem is költözz el!!! Majd beletörődnek!

21/L

2010. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

keresztanyádnak semmi köze hozzá hogy te mit csinálsz, anyud meg max tanácsokat adjon sztem ne kioktasson. Nem értem az ilyen "kedves" rokonokat, mi köze a más életéhez?

párod hány éves amúgy? dolgozik? (bocs ha már irtad, végigolvastam, delehet átsiklott a szemem e fölött)

2010. jún. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Osztályátársaim, barátnőknek meséltem, örültek, hogy boldog vagyok.Párom 32 éves, de itt ez nem gond.Meg volt nekem mondva, hogy azt sem bánják, ha 40 éves, csak ne elvált.Nagyon tud bosszantani :( Apum meg látom, hogy mellettem áll, de egy jó szót nem szól az érdekemben.Ma elbeszélgetek anyummal.
2010. jún. 7. 19:17
 28/29 anonim ***** válasza:
Szoktál te is rendszeresen találkozni a gyerekével?
2010. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam.Itt ott láttam.
2010. jún. 8. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!