Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudom, mit...

Komolyan nem tudom, mit tegyek? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt kérdést tegnap tettem fel.Ma rosszabb lett a helyzet. :( Mindent elmondtam a páromnak.Ma keresztanyum annyira nekem állt, ugy ordibált velem,elkeseredtem rögtön.Azt mondta:Én szégyent hozok a családra,engem mindenki csak kinevet, fel fog engem pofozni, pszichiátriára visz, mit képzelek én magamról, aki ilyen pasival van, az csak egy k-rva.Szépen le voltam hordva, de én kiállok a párom mellett, akármi is lesz.Meg hogy Ő beszélt a párom rokonával Helmecen, hallott a páromról egy s mást.1-páromnak rokona sincs Helmesen.Mindent leadtam a páromnak, haverja is mellette volt, mert dolgoznak, de a haverja is olyan ideges lett, hogy kiment a másik szobába, mivel ő ugyon ezt átélte, felesége kiállt mellette, igy boldogan élnek.Párom is azt mondta, hogy ha bele döglenek is(anyum,keresztanyum), ki tart mellettem, és velem lesz.Ha kell megmondja a szüleimnek.Keresztanyumnak arra jó volt, hogy a szobáját olcsón megcsinálta.

Anyum tegnap tálalt ki keresztanyumnak, azóta keresztanyum "sirját ássa."

Mi ezt azt egészet anyummal egyszer megbeszéltük, mikor megtudta, hogy elvált és van gyerek.Volt egy feltétel, hogy bármikor jöhet a párom hozzám, de itt nem aludhat.Ezt tiszteletben is tartottuk.De mióta keresztanyum is tud erről az egészről, azt állitja keresztanyum, anyám se akarja itt látni.Eddig probléma nem volt.Hátam mögött engem beszélnek ki, jót röhögnek rajtam.Párom azt mondta, hogy ha kell, el jön értem, pakoljak össze.De mondtam, hogy ez nem csak ugy van.Ja, és keresztanyum azt is mondta, hogy ha én nem adom ki a párom útját, akkor majd ő küldi el, többet nem akarja itt látni.

Kereszt nem is itt lakik, anyum eddig beszélt rá, hogy ilyen meg olyan, most meg...

Bocsánat ha hosszu lett, de ki kellett adnom magambol, aki elolvasta, annak köszönöm és remélem érthetően irtam le.


2010. jún. 5. 13:56
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

És mondtam keresztanyumnak, hogy nincs joga bele szolni az életemben, abba sem, hogy kivel vagyok boldog.Mondtam, ha kell elmegyek, ha szégyent csinálom a családra.Erre Ő:megmondja a bironak, hogy hazudtunk, stb..18 múltam,biro nem szolhat bele, ho és kivel vagyok.

És a párom tett olyan megjegyzést, hogy megmondogatja a magáét keresztanyumnak, amiért igy beszél velem, és ha felpofoz, párom feljeletni.:(

2010. jún. 5. 14:44
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Szia! A keresztanyud komolyan pofozkodni akar? Uh, sokat mondó alak lehet. Ha anyud nem akarja ott látni a srácot akkor mondja a szemébe, kíváncsi vagyok merészeli e. Annyira annyira sajnálom.
2010. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Én is kiváncsi vagyok fogja e merni.De én nagyon szeretem a párom és nem fogom hagyni,hogy tönkre tegyék a boldogságom.
2010. jún. 5. 14:52
 14/29 anonim ***** válasza:

14:28-as vagyok, most már elolvastam a tegnapi kérdésedet is.

A történtek párodnak való elmesélésével kapcsolatban egyetértek azzal a válaszolóval, aki írta, hogy mesélhetsz neki róla, de a "szaftosabb" részeket hagyd ki. Feltéve ha ezt meg tudod oldani, mert nekem nem sikerült. Mivel egem eléggé kikészített az ahogyan a szüleim állnak ahoz, akit én a világon a legjobban szeretek. Ő viszont már akkor ismert annyira, hogy meglátta rajtam, hogy valami nagyon bánt. Hát aztán így elmondtam neki, és még minden ki nem jött belőllem, addig ő érezte is, hogy még van valami. Tudom Neki is legalább annyira fájt, mint nekem, de egymást erősítve átvészeltük a legnehezebb időszakokat is. Pontosabban nekem volt inkább szükségem akkoriben Őrá...

De azóta is boldogok vagyunk, és nem bántam meg, hogy Mellette döntöttem :D

2010. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Igen, sok férfi van még, de a szülők..sose volt jó kapcsolatom velük,a párom nem érti hogyan birom még velük.Látja, hogy hogyan viselkednek velem.
2010. jún. 5. 14:54
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha apukád normálisabb, akkor próbálj vele beszélni, őt a pártodra állítani. Mindennek ellenére lebeszélnélek attól, hogy 18 évesen elhúzz otthonról, és egy férfira bízd magad, mert csöbörből vödörbe eshetsz.

Nincs nagymamád, vagy más rokon, aki kiállna melletted, akihez esetleg el is mehetnél?

Akárhogy alakul az életed, a továbbtanuláshoz, szakmatanuláshoz, vagy amit szeretnél, ahhoz ragaszkodj.

2010. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
54%
Nem lehet vmi könnyű nektek. Én már rég otthagytam volna anyámat meg a keresztanyámat 18 évesen ha ilyenek lennének. Mondjuk én csak 14 és fél vok, de ők ne szólnak bele h kivel vagyok, remélem később se fognak.
2010. jún. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

A sulit befejezem, leérettségizek, szakom lesz.Ekonomiával végzek, remélem hasznát fogom majd venni.Örülök, hogy Mellette döntöttél és hogy boldogok vagytok, sok boldogságot :) Remélem nekem is minden rendben lesz.

Ha ez igy folytatodik, akkor én is összepakolok és megyek.

2010. jún. 5. 16:13
 19/29 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem esnék vödörbe.Én sem akarok addig elmenni, mig suliba járok, de az egy másik kérdés, hogy ki e birom addig.
2010. jún. 5. 16:15
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is volt ilyen... Pontosabban unokatesóméknál. Anyám huga az összes pasijukat utálta a két uncsitesómnak, pedig azok ellátták/szerették a lányait, de ő akkor is utálta az összeset... Beképzelt, idióta nőszemély:) És nagyrészt irigy.. Nálatok ez nem állhat fenn? Mindkettő vén p*csa, lehet hogy csak zavarja őket hogy te fiatal, és boldog vagy..
2010. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!