Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan nem tudom, mit...

Komolyan nem tudom, mit tegyek? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt kérdést tegnap tettem fel.Ma rosszabb lett a helyzet. :( Mindent elmondtam a páromnak.Ma keresztanyum annyira nekem állt, ugy ordibált velem,elkeseredtem rögtön.Azt mondta:Én szégyent hozok a családra,engem mindenki csak kinevet, fel fog engem pofozni, pszichiátriára visz, mit képzelek én magamról, aki ilyen pasival van, az csak egy k-rva.Szépen le voltam hordva, de én kiállok a párom mellett, akármi is lesz.Meg hogy Ő beszélt a párom rokonával Helmecen, hallott a páromról egy s mást.1-páromnak rokona sincs Helmesen.Mindent leadtam a páromnak, haverja is mellette volt, mert dolgoznak, de a haverja is olyan ideges lett, hogy kiment a másik szobába, mivel ő ugyon ezt átélte, felesége kiállt mellette, igy boldogan élnek.Párom is azt mondta, hogy ha bele döglenek is(anyum,keresztanyum), ki tart mellettem, és velem lesz.Ha kell megmondja a szüleimnek.Keresztanyumnak arra jó volt, hogy a szobáját olcsón megcsinálta.

Anyum tegnap tálalt ki keresztanyumnak, azóta keresztanyum "sirját ássa."

Mi ezt azt egészet anyummal egyszer megbeszéltük, mikor megtudta, hogy elvált és van gyerek.Volt egy feltétel, hogy bármikor jöhet a párom hozzám, de itt nem aludhat.Ezt tiszteletben is tartottuk.De mióta keresztanyum is tud erről az egészről, azt állitja keresztanyum, anyám se akarja itt látni.Eddig probléma nem volt.Hátam mögött engem beszélnek ki, jót röhögnek rajtam.Párom azt mondta, hogy ha kell, el jön értem, pakoljak össze.De mondtam, hogy ez nem csak ugy van.Ja, és keresztanyum azt is mondta, hogy ha én nem adom ki a párom útját, akkor majd ő küldi el, többet nem akarja itt látni.

Kereszt nem is itt lakik, anyum eddig beszélt rá, hogy ilyen meg olyan, most meg...

Bocsánat ha hosszu lett, de ki kellett adnom magambol, aki elolvasta, annak köszönöm és remélem érthetően irtam le.


2010. jún. 5. 13:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyád úgy s-----be rugnám, csak úgy repülne. Semmi köze a ti életetekhez, de még anyukádnak sem. Ha a párod ki áll melletted jóban, rosszaban, miért nem csomagolsz. Akkor aztán csámcsoghatnának együtt jó nagyokat.
2010. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is pakolj, az idő majd benneteket igazol. Keresztanyád meg mit képzel magáról, hogy így beleavatkozzon az életedbe? Nem is értem.
2010. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%
költözzetek össze a pároddal.ne hagyd hogy más intézze a te életed. az rendben van hogy elmondják a véleményüket és tanácsokat adnak esetleg de azt sem ilyen stílusban. állj a sarkadra.
2010. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%

Rosszul adják elő,de szerintem féltenek-jogosan.

Az nem normális,ha egy 30 éves pasinak 16 éves gyerek kell.

Az is hihetetlen,hogy ennyi idősen ő várogat rád és esténként hazamegy az üres lakásba....szerintem te is érdeklődj kicsit körbe a barátodról.

2010. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

A kérdező 18 éves.

Keresztanyád egy kavarógépnek tűnik - de anyukáddal azért próbáld a jó kapcsolatot megőrizni, ha el is mégy.

2010. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
én elhúznék a francba a párommal és hepíend.
2010. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hát hasonló cipőben jártunk/járunk mi is.

A tegnapi kérdésedet nem olvastam, ott lehet írod hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt.

Szerintem a hozzáállásuk nem nagyon fog változni, se most, se késöbb. Legalábbis nálunk nem változott semmi, pedig már majd két éve házasok vagyunk. A férjemet viszont még a mai napig nem tudták elfogadni, csak nálunk az én szüleim vannak így. Anyum már talán kezdi belátni, hogy mi a helyzet, de apum már keményebb dió. A lényeg a lényeg, hogy mi szeretjük egymást, sok mindent kibírt már a kapcsolatunk, és kitartunk egymás mellett. Akár tetszik nekik, akár nem... Majd megváltoznak ha ott gőgicsél az unokájuk a karjainban, főleg mert ha nem tudnak akkor igen ritkán fogják látni. De ez még a jövő zenéje...

2010. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Szia! A leghülyébb helyzetben vagy, hisz a hátad mögött beszélnek, döntenek az életedről. Alaptalan vádakat nem szeretem, mert annak hülye következményei vannak. A két nő olyan mintha boszorkányok lennének, s forralnának valamit.

Ok, el lehet fogadni a féltést, de a megmondom mit csinálj parancsmondatokat 18 évesen már el lehet utasítani. Felnőtt nő vagy, s neked kell érezni milyen az a férfi aki melletted áll. Az elköltözést felelősséggel, hisz millió férfi van, de szüleidből..

2010. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%

igen,költözz el,és majd beláttyák hohy összeilletek,ha meg nem akor ne rágd magad ezen,nem a te bűnöd,nem értik meg,és még fiatal vagy!

te döntsd el 18 évesen hogy mit akarsz,ne a családtagjaid!

2010. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.És a lejobb az egészben, hogy anyám ugy csinál, m intha semmi sem történt volna!Annyira bánt az egész.Anyám tegnap azt mondta, hogy "ha kell a párodnka is a szemébe mondom, hogy utálom."

Nem akarják itt látni, de jönni fog, és akkor mondom meg anyumnak, hogy itt a lehetőség, most mond, amit szeretnél!Kiváncsi vagyok mit fog mondani, mert a párom előtt teszi a szépet.És nekem ebből elegem van, ma már besokaltam, alig beszélek.Apum sem nagyon birja, de nem szol semmit, legalább nekem semmit nem mond.Nekem már ez is jó, de a többség :(((

2010. jún. 5. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!