Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnétek távol minden olyan...

Élnétek távol minden olyan személytől akik fontosak a számotokra?

Figyelt kérdés
Én lassan 10hónapja 500km-re költöztem az otthontól, de most az útóbi pár hónapba nagy honvágyam van. Nem járok haza, mert arra nem telik...
2018. jan. 17. 01:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Én lassan 10 éve 1800 km-re lakom mindenkitől aki fontos. Első pár évben erős honvágyam volt, ma már megszoktam. A mai internetnek köszönhetően akár napi szinten tudok beszélgetni a szeretteimmel úgy, hogy a monitoron látjuk is egymást. Meg is jegyeztük karácsonykor viccesen, hogy amióta olyan messze élek, sűrűbben látjuk, halljuk egymást amikor Pesten éltem. Akkor sosem volt idő semmire.
2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
5 éve költöztem el otthonról 2000 km-re, azóta lettek itt barátaim, férjhez mentem és született egy kislányom. Miért nem keresel kint új barátokat, ha hazamenni nem opció?
2018. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Most nem azért, de manapság 500 km nem távolság, egy átlag évben utazom 30-50 000 km-t.
2018. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó: nem a távolságról van szó, hanem arról hogy arra már nincs pénze hogy hazamenjen te nagyokos.


Én nem tudnék nagyon távol élni. Aztán lehet ezt csak most mondom.

2018. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
2000+ kilométerre költöztem, nincs honvágyam, sose volt. Akik akkor fontosak voltak a mai napig azok és továbbra is nagyon jó a kapcsolatunk, még úgy is, hogy csak évente párszor tudunk találkozni. Egyébként itt is vannak barátaim, társaságom. Ha olyan rossz munkahelyed van, hogy nem jut belőle évente pár látogatásra, akkor javasolnám, hogy próbálj meg máshol elhelyezkedni.
2018. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Fél évig éltünk 1000km-re egymástól, köszi, elég volt, azóta már bőven összeköltöztünk.


A családom meg nem "fontos" a számomra, semmit nem tettek, hogy hiányozniuk kéne - sőt, pont ellenkezőleg, örülök, hogy végre elég félévenként elviselni őket pár órára.

2018. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%
Akkor miért mentél ki? Tök feleslegesen, ha egy vonatjegyre nem tudsz félretenni.
2018. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván takarít valahol és azt hitte majd gazdag lesz nyelvtudás és minden nélkül.
2018. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
8-as a család nem lakik jól igazad van viszont nem lesz családod ha csak a pénzt jársz haza adni. Én megpróbálnám őket is magammal vinni,vagy tanulnék és keresnék olyan állást amiből idehaza is meg lehet élni.
2018. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod hosszútávon bírod-e a hiányukat.
2018. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!