Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnétek távol minden olyan...

Élnétek távol minden olyan személytől akik fontosak a számotokra?

Figyelt kérdés
Én lassan 10hónapja 500km-re költöztem az otthontól, de most az útóbi pár hónapba nagy honvágyam van. Nem járok haza, mert arra nem telik...
2018. jan. 17. 01:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nincs az a penz. Az elet rovid, veluk akarom tolteni, a kozelukben.

27N

2018. jan. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Valahogy én is úgy gondolom... szerintem az a minimális plussz semmit sem ér, ha mindenkitől távol kell lenni.
2018. jan. 17. 03:40
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ! Azért mert valahova elköltöztél az nem azt jelenti, hogy ott soha nem lesz senkid, akit szeretnél nagyon. Persze ez egyénfüggő, de ha nekem az az álmom hogy Ausztráliában éljek, persze hiányoznának a szülők, haverok, barátok, de emiatt nem mondanék le róla. Önállónak kell lenni, ismerkedni, kapcsolatokat kialakítani.
2018. jan. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Minden bizonnyal meg volt az oka annak, hogy elköltöztél otthonról. Nem írsz erről részleteket.


Nagyon sok fiatal hagyja el a szülői házat tanulás vagy munkalehetőség miatt.

A szeretteiden és magadon sem segítesz, ha otthon maradsz és esetleg ott nem találsz munkát.

2018. jan. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős kérdés, 400km távolságról nekem is hiányzanak, olyankor haza kell menni egy- két hétre és hamar rajössz, hogy miért mentél el.
2018. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Kiktől távol pontosan? A saját férjemtől, gyerekemtől biztos nem mennék el, ha szeretem őket. De barátokat, ismerősöket minden új helyen lehet találni, amiatt nem.izgulnék. Nekem a honvágy inkább helyek kapcsán jelentkezik, hiányzik néha a Duna, a sarki kisbolt, a megszokott kirándulóhelyek. De ez talán inkább nosztalgia, mint honvágy.
2018. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ miért.
2018. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Emberek százezrei dolgoznak külföldön távol a családjuktól. Azzal nem lehet jóllakni ha együtt a család. Felül kell emelkedni az érzelmeken és azt nézni, hogy akkor még rosszabb lenne ha itthon meg a pénzen menne a cirkusz.
2018. jan. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
A csaladomat, barataimat mar jo par evvel ezelott otthagytam, kb 1200-300 kmre. Kozben itt hazasodtam, itt lettek barataim, kiepult az itteni eletem. Megszoktam mar, neha volt egy pici honvagyam, max fel-1 evig az elejen, de mar reg nincs. Arra viszont keptelen lennek, hogy hazastarsamat ill gyerekeket hagyjak igy ott. Szval helyzetfuggo is a dolog. Rengeteg baratom volt, mara csak kb 4 van, akikkel megmaradt a kapcsolat. Baratok miatt biztos nem mennek haza, maximum a csalad miatt, de leginkabb amiatt sem.
2018. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha még arra sem telik, hogy időnként hazautazz, akkor nyilván nem érte meg kimenni, mert akkor nem élsz jobban, mint itthon és még egyedül is vagy.

Én a férjemtől, gyerekemtől nem szeretnék távol élni. Akkor nem is lennénk egy igazi család.

Szüleimtől most már nem szeretnék, mivel lassan abba a korba lépnek, amikor már segítségre szorulhatnak. Szóval, ha költöznék valahova messze, akkor a családdal.

2018. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!