Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szerelmes apámba? :O

A barátnőm szerelmes apámba? :O

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az egyik barátnőm "szerelmes" apámba. Ha itt van nálunk és apa is itthon van akkor mindig a közelébe akar lenni és mindig őt nézi :D. Vele még nem beszéltem erről, szerintem hülyén érezné magát. Ma délelőtt volt egy futóverseny (2km volt a táv, szülőt lehetett vinni) és ő csak azért ment el mert az öcsém imád futni és rávette apát, hogy menjen el vele (az öcsém és apám elsők lettek :P) :D. Valamelyik nyáron amikor itt aludt az a barátnőm akkor is szinte egész nap őt nézte és amikor msn-en vagy valahol beszélünk mindig megkérdezi, hogy "apukád otthon van?". Mondtam 2 másik barátnőmnek és ők azt mondták, hogy velük nem csinálja ezt. Szerelmes vagy mi?:O :D

14/L


2010. jún. 5. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hány éves apukád? :)
2010. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A 12:11-essel értek egyet. Hány olyan eset van, hogy a tini lányok bele vannak zúgva a felnőtt ffi tanárukba...Kinövik majd.


Üdv!

2010. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele piszkálni, fel se hozom neki a témát mert biztos hirtelen jönne és nem akarom égetni :D. Amúgy 35 éves és bevallom nem csúnya, ügyes és elég jó fej :). Csak ő olyan furán beszél róla
2010. jún. 5. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam gyerekkoromban, és igen,szerelmes voltam, de aztán kinőttem...

amúgy apukád nem hiszem h komolyan venné ezt, szóval nem érdemes foglalkozni a dologgal.

apukád egyébként milyen? mármint népszerű, meg ilyesmi?

2010. jún. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát..lehet!!

Szerintem nem is te érdekled,csak apukád! :S

De ez ilyen korban normális,majd kinövi...

2010. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!