Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szerelmes apámba? :O

A barátnőm szerelmes apámba? :O

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az egyik barátnőm "szerelmes" apámba. Ha itt van nálunk és apa is itthon van akkor mindig a közelébe akar lenni és mindig őt nézi :D. Vele még nem beszéltem erről, szerintem hülyén érezné magát. Ma délelőtt volt egy futóverseny (2km volt a táv, szülőt lehetett vinni) és ő csak azért ment el mert az öcsém imád futni és rávette apát, hogy menjen el vele (az öcsém és apám elsők lettek :P) :D. Valamelyik nyáron amikor itt aludt az a barátnőm akkor is szinte egész nap őt nézte és amikor msn-en vagy valahol beszélünk mindig megkérdezi, hogy "apukád otthon van?". Mondtam 2 másik barátnőmnek és ők azt mondták, hogy velük nem csinálja ezt. Szerelmes vagy mi?:O :D

14/L


2010. jún. 5. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő is 14 éves? Apukádban látja az apát és egyben a férfit.Lehet tetszik neki, de komolyabbra ne gondolj.
2010. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak "apa-pótlék".

Nem hiszem hogy szerelmes lenen belé....

Felnéz rá, mert kedves, ügyes..vagy lehet hogy csak nincs apukája...

2010. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Amerikai szépség?
2010. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Neki is van apukája és velük lakik és foglalkozik is vele.

11:40 ha a filmre gondolsz azt nem láttam és nem tudom miről szól. Csak a címét olvastam. Hasonlít a történtet?

2010. jún. 5. 11:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkoznod,ez bizonyos típusú tinilányoknál így van(apa komplesszus),majd idővel kinövi.Nem olyan nagy ritkaság ez.
2010. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerelmes lehet apukádba! Ez nem apakomplexus, majd kinövi. De emiatt ne piszkáljátok, ne csúfoljátok. Biztos jóképű, ügyes, kedves az apukád és felnéz rá.

Tinikori szerelem avagy rajongás!

Ki fogja nőni.


26.L

2010. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Deja Vu-m van.
2010. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

:))

Szerintem ne komplikálj...max rajong apukádért, ennyi...de ezt kinövi:) Nekem is voltak ilyen periódusaim:D de kinőttem...


Nem mindegy, hogy kedvelsz valakit, vagy rajongsz érte vagy szerelmes vagy. 14 évesen amúgy sem beszélhetünk "szerelem"-ről, de rajongásról már igen. Apukád biztos jó fej, ha szereti a társaságát a barátnőd. Remélem nem csúfolkodsz vele és nem nézed le emiatt...


Ha belegondolok én is "rajongok" a párom apukája iránt:)) de távolról sem bele vagyok szerelmes, hanem a fiába:D szóval ne kombinálj:P :)


2o-L

2010. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12.11 ott a pont!
2010. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

11:40 nekem is egyből ez ugrott be.:)

Lehet h beleesett apudba, ilyen korban sokan idősebb férfiba zúgnak bele, majd rájön idővel, hogy nincs értelme.

2010. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!