Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem, meg fogok bolondul...

Azt hiszem, meg fogok bolondulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15L vagyok, és van két testvérem, 12L-ok, ikrek. Az egyik közüllük nagyon agresszív és durva, ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, üt, karmol, harap, teljesen bevadul. Ilyenkor nincs más megoldás, valahogy le kell állítani, de erőszakmentesen soha nem lehet. Már próbáltam vele megbeszélni, megbeszéltem a szüleimmel, de semmi nem használt. És a legjobban az fáj az egészben, hogy a másik testvérem mindig mellé áll. Kérlek segítsetek, mert úgy érzem, ha ez így megy tovább, vagy elszököm itthonról, vagy megőrülök!!!:((
2010. jún. 4. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd szájba!
2010. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg a szüleiddel, más nem tud segíteni ezen.. Ha nem megy másképp mond el azt amit ide leírtál, hogy nem bírod tovább..
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel,ha nem megy,hívd a segédvonalat,ott megmondják mit tegyél.Megkeresem a tel. számot...és küldöm,,,pill.
2010. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

több is van

[link]

2010. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarts a hűtőben készenlétben 1 kisebb vödörnyi jeges vizet, és ha elkezdi, öntsd nyakon. Ezt következetesen minden alkalommal, amikor elkezd "bevadulni". Egy idő után pavlovi reflex alakul ki, az agresszivitása összekötődik egy igen kellemetlen élménnyel, és abba fogja hagyni.
2010. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az ikrek egyek, tudod,még ha különböző a természetük akkor is.De ezt a súlyos problémát a szüleidnek kellene elintézni és nemcsak egy ejnye-bejnyével.A kis taknyos azt hiszi neki mindent szabad, egyébként piszok rosz korban van.
2010. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hivd fel valamelyiket,ingyen van,,,sok szerencsét,nyugalom
2010. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jeges vizet nem ajánlom, mert ha hirtelen jön, akár szívleálláshoz is vezethet. Inkább állítsd be a kádba/zuhanyzóba, ha hisztizik és zuhanyoztasd le hideg vízzel.
2010. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy kancsó víz is megteszi.
2010. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!