Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok kit illetne ez...

Mit gondoltok kit illetne ez a kis kevés pénz is?

Figyelt kérdés

Anyukám házában lakunk lassan 3éve,ő meg egy másik házban az élettárásával.

Lakásfenntartási pénzt kapunk erre a házra minden hónapban. Anyám kikötötte,hogy a fele az övé ebből a pénzből.

Kérdem én:mégis miért? Az egy dolog,hogy ő itt élt évekig(akkor nem vette fel),most meg már kell neki a fele,pedig mi lakunk benne.

SZERINTETEK KIT ILLET EZ A PÉNZ?


2010. jún. 4. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

a támogatásról pedig annyit,hogy évekig kint éltem Angliában és havi 100fölött küldtem neki mindig haza(lakáshitel törlesztése miatt) amit ő rendszerint eljátékgépezett.

Mire ez a fülembe jutott,több mint egy millát utaltam már neki :S

2010. jún. 4. 22:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is felezném. Nekünk havi 50e csak az albérleti díj, boldog lennék, ha lenne lehetőség a szüleim házában élni. Csak az havonta 50ezer pluszt jelentene.
2010. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ha anyukád másnak adná ki a házat akkor bevételhez jutna...nem is kevéshez!Ha meg nektek albérletben kéne élni akor kiesésetek lenne...nem is kevés!Nagyon szép dolog volt tőled,hogy támogattad anyukádat!!!Viszont tőle nem volt szép dolog,hogy elb...sza azt a pénzt!Ezekszerint te beleadtál a házvásárlásba pénzt!!!?Persze ez így máris megválltoztatja az álláspontomat,viszont azt nem,hogy egy szülőnek a gyerekfelnevelése mennyi lemondással jár...anyukád sokkal több álldozatot hozott érted mint havi 100 ezer...ezt gondolom te is tudod...persze ez nem hatalmazhattja fel arra amit az álltalad házfentartására küldött pénzzel tett!Szerintem felezd vele az nkormányzati támogatást!Monnd el neki,hogy most nektek is nagy szüksgetek van minden fillérre és mivel te is beszálltál a házvásárlásba/fügetlenül attól ,hogy ő mire költöte!!/és jelenleg te élsz a házban,te tartod fenn ezért a felét neki adod...legyél büszke és nyeld le az egészet!fizessd rendesen,becsületesen a számlákat,nehogy eladósodjatok ...előb-utób úgyis a tiéd lesz a ház!/tudom,nem szép dolog ezt mondani,de ez akkor is így van...vagy nem?/azért azt albírom képzelni mi lenne,ha ő lakna benne,ha neki kéne fizetnie!A csekkek fizetése helyett is a játékgépekbe ölné a pénzt...?Akkor örülj neki,hogy te laksz abban a házban ők a barátjával meg max, a hapsija házára csinálnak közüzemi számlatartozásokat...amiben te élsz az meg legalább rendesen fizetve van és nem örökölsz majd adóságot!A béke kedvéért meg add neki a pénz felét!A nyugalomnak néha ára van!Ennyit megér a dolog!
2010. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó,csak van egy hatalmas nagy problémánk ebben a gyönyörű történetben,,,mint már írtam,elgépezte a pénzeket,nem fizette a lakáshitelt és ezt elfogják árverezni! 3éve húzódik ez az ügy,3 milla tartozás van rajta!!

Szóval:mi sem sokáig maradunk már itt.3éves gyerek mellett!

2010. jún. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!