Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek általában a román...

Milyenek általában a román férfiak?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban a viselkedésükre, mentalitásukra gondolok...
2010. jún. 4. 20:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Off: kérdező nem rád háborodtam fel, hanem a válaszadók egy részére...:)
2010. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Amit hallani lehet róluk, sajnos, vagy nem sajnos... igazak.

Nagyanyámék Székelyudvarhelyiek, de én Bukaresten dolgozom... Mind a két részen egyszerűen undorítóak... Kb. mint a cigányok...


21/L

2010. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Székelyudvarhelyen alig van egy pár román ők is behúzzák a farkukat mert Udvarhelyen sok a magyar ,és a legtöbb tud is magyarul és összesem lehet hasonlítani a bukaresti emberekkel, azok bukaresti mokányok és ezek legalább erdélyiek, van kis különbség

és igen sokan utálják a magyarokat és persze a magyarok is őket

2010. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%
Az udvarhelyi románokról szerintem sem lehet egy szót se szólni...ég és föld...meg a marosvásárhelyiek is rendesek...ott van baj ahol nincs magyar vagy csak kevés...mert azokkal utálkoznak...és ez még nem kifejezés...
2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
* azok
2010. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2010. jún. 4. 22:45
 27/30 anonim ***** válasza:

21:38 és 21:44 :


Ha úgy van ahogy mondjátok, akkor igen egy alattomos és gyáva, semmirevaló nép. És éppen olyanok, mint már előttem is mondták, mint a cigányok... Csak csapatosan kemények.

Szánalmasak.

2010. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
vannak nagyon rendes emberek!persze vannak bunkók..mindenki csak annyit mond romániáról,hogy a romák országa meg minden...hát vannak nagyon ot*romba,p*araszt emberek...de vannak nagyon megértőek is.:) és elég sokan még jóképűek is.:))
2010. okt. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
77%
Egy román Magyarországon megkárosított. Egy másik meg a munkatársamat akarta a csőbe behúzni és ráadásul még büdös is volt. Kb, mint a cigányok, a nevükbe is benne van roma - román. Persze lehet vannak kivételek is, de nagyobbrészt ez van.
2013. febr. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Remélem azért azt tudod, hogy mekkora ökörséget mondtál, ezzel a román-roma, nevében is benne van...egyáltalán nem a cigányoktól jön az ország elnevezése, de mindegy
2015. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!