Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek általában a román...

Milyenek általában a román férfiak?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban a viselkedésükre, mentalitásukra gondolok...
2010. jún. 4. 20:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

hm...vannak kedvesek, aranyosak...de én azért megvagyok nélkülük...:P



vannak kifejezetten bunkó állatok, de hol nincsenek?:-S



A barátnőmnek román párja van 3 hónapja...hát...nem mondok semmi rosszat róla, mert a párja...de azért én szívesebben látnék vki mást mellette:-S


persze lehet, hogy nem lesz igazam és boldogok lesznek, bár úgy lenne

2010. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem egy romániai román férfit, családos, fiatal. Nagyon ari, nem volt gáz, feleségével kedves, két gyermekét imádja. Kisebb vállalkozása volt, olyan volt mentalitásra mint bármelyik magyar magyar. De már jártam romániában, vannak tényleg elég gáz pasik. Nem lehet általánosítani.

Ha ezen az oldalon olvasol, itt is láthatod, hogy a magyar magyar pasik között is van aki üti-veri az asszonyt, van a hősszerelmes, aki itt kér segítséget, van az állandó tv-néző és sorolhatnám. Akkor milyenek a magyar pasik?

2010. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Erdelyi magyart sokat ismerek, rendesek, tradicionalisabbak alt. Viszont te gondolom, hogy az "igazi" roman ferfiakra gondolsz. Szemelyesen csak egyet ismerek, de nem Romaniaban el mar sok eve. Nagyon rendes. Nekem ugy tunik, hogy a tobbseg muvelt es sok nyelven beszelnek.
2010. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
49%
De komolyan, hogyan lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Amúgy milyenek a magyar nők? Hülyeségeket kérdezenk nyilvánosan? Uuuuuuuu.....
2010. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt tapasztaltam nagyon vendégszeretők, főleg gyergyóditróban. Férfi ismerősöm is román, van három családja és jó apa. Régóta ismerem a családjukat, Nem kell egyből pácát törni senki felett, inkább meg kell ismerni közelebbről.
2010. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig sok rosszat hallottam róluk, azért érdekelt.
2010. jún. 4. 21:20
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

OFF: BAzeg,,most már felháborodtam...mi a franc az hogy az az erdélyi magyar férfiakat lerománozzátok... "a rendes románokra" gondoltál...miért a rendetlen románok azok az erdélyi magyarok...komolyan basszus szedjetek össze egy kis általános műveltséget mert elég gáz amiket írtok...


egy erdélyi MAGYAR (NEM félig-meddig román)nő


(egy korábbi válaszadó voltam)

2010. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

az előző vagyok az Off-os


még eszembe jutott valami... a bunkó parasztja általában nagyvárosba van tömörülve, ezek rendszerint utálják a magyarokat...(pl. Bukarest, Kolozsvár, Beszterce) ezekről véleményt sem mondok...ennek ellenére vannak nagyon rendes kivételek...

2010. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Na akkor tisztázzuk a dolgokat. Igen, igen, nem lehet általánosítani. Nem az erdélyi MAGYAROKRA gondoltam, hanem a ROMÁNOKRA. Hallottam én is sokszor olyat, hogy bunkók, utálják a magyarokat, stb.


Nyilvánosan hülyeséget kérdezni? Ne nekem kelljen már megmagyaráznom, hogy egy kérdezős oldalon miért teszek fel kérdést.


Azoknak pedig, akik válaszoltak, köszönöm szépen. :)

2010. jún. 4. 21:27
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
de örülök neked utolsó, énis pont ezt akartam írni, hogy akkor az erdélyi magyarok azok rendetlen románok?off
2010. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!