Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerencsés vagy, amiért már...

"Szerencsés vagy, amiért már nincs anyósod. "?

Figyelt kérdés
Ezt a férjem mondta nekem a minap. Mit tennétek ha ezt a ti férjetek mondta volna?
2018. jan. 6. 08:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Nyilván ismerte milyen volt az anyja.
2018. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Azt hogy ö tudja... aza anyja nyilván egy hülye nö volt, akivel.jobb ha nem találkozol.


A kedvesemnek nincs szerencséje, egyrészt mert az édesanyámat nem ismerheti de a barom.mostohaanyámat meg igen, sajnos :(

2018. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem tennék, maximum lereagálnám annyival, hogy oké, de nem kívánnám boncolgatni a témát.
2018. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%

Hát nem tudom. Akármilyen is volt az anyja, igy beszélni egy halottról.... Az más lenne ha mesélne róla ha rossz ember volt az anyja, vagy rossz dolgokat élt át mellett- akkor mindent megtennék hogy támogassam, túl tudjon lépni az őt ért rossz élményeken. De itt gyakorlatilag örül a saját anyja halálának, és igy, ebben a kontextusban őt minősíti- nem éppen dicséretes módon.


Amúgy meg elgondolkodnék, hogy az anyját szidja -e egyáltalán, vagy engem tart "rossz asszonynak" mert nem tolok mindent alá, és úgy gondolja-e hogy az anyja - szerinte jogosan - kiszekálna engem a világból?

2018. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem kívánom azt, hogy ezt mondja nekem a párom, de ismerve, hogy milyen az anyja (én még nem találkoztam vele, de párom mindig meséli, hogy milyen), nem lepődnék meg rajta.
2018. jan. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki abból indul ki, hogy a saját anyjáról mondott rosszat.

ÉS mi van, ha a kérdezőét minősítette? A kérdező anyja rossza anyósa a férjnek, ezért legyen boldog a kérdező.

2018. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
93%

Én is pont arra gondoltam mint a 6os! Lehet hogy ezzel a felesége anyjára célzott..

Mivel nem tudjuk ezt milyen szövegkörnyezetbe mondta,igy nehéz megmondani mire gondolt

2018. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom a két utolsó hozzászólóhoz. Ebből nem derül ki az, hogy milyen szövegkörnyezetben mondta, a saját anyjára vagy a kérdezőére gondolt-e. Bármelyiket el tudnám képzelni.
2018. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha azt mondja a feleségének hogy "anyósod" akkor nyilvánvalóan a saját anyjáról beszél.. Hiszen nem anyósoMat mondott.

Ha a kérdező anyjáról beszélt volna, akkor simán azt mondta volna hogy anyád, vagy anyukád.. nem anyósod.

2018. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
9, ha azt mondom neked, örülj, hogy neked nincs már anyósod, simán jelentheti, hogy az enyém olyan szar, hogy boldog az, akinek nincs.
2018. jan. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!