Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerencsés vagy, amiért már...

"Szerencsés vagy, amiért már nincs anyósod. "?

Figyelt kérdés
Ezt a férjem mondta nekem a minap. Mit tennétek ha ezt a ti férjetek mondta volna?
2018. jan. 6. 08:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
vannak bajok...
2018. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
30, az ég áldjon meg, te olyan buta vagy, hogy az már fáj.
2018. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
19%
Off: itt ennyi embernek nem megy a szövegértés? A feleség anyósa (aki már nincs) az a férj anyja. Én azt tartom legvalószínűbbnek, hogy a férj anyukája nem volt jó ember. Az is lehet, hogy pluszban a férj anyósa (azaz a feleség anyja) egy hárpia, a férfi ki nem állhatja, és ő szerencsétlennek érzi magát, amiért neki boszorkány anyósa van, tehát a saját halott anyja szidásán kívül ez az élő anyós szidása is. Aki lepontoz, az üljön vissza az általános iskola alsó tagozatába nyelvtan órára. Ennél egyszerűbben nem lehet megfogalmazni.
2018. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

30As! Az a baj hogy te nem érted hogy két verzio lehetséges. Van az amit te gondolsz hogy a férj tényleg a saját anyjára gondol.

És van az hogy: csak iróniábol mondta a feleségének és nem a saját anyjára gondolt. ( ez az a rész amit te valamiért nem tudsz megérteni)

És ebben a szituban nagyon is fontos a szövegkörnyezet,hogy ezt mikor miért és mire mondta..

2018. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy miért gondolja így. Hacsak nem tudom eleve, hogy rossz ember volt az anyja.
2018. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!