Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerencsés vagy, amiért már...

"Szerencsés vagy, amiért már nincs anyósod. "?

Figyelt kérdés
Ezt a férjem mondta nekem a minap. Mit tennétek ha ezt a ti férjetek mondta volna?
2018. jan. 6. 08:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
én pl. ezt mondtam a férjemnek, hogy örüljön, hogy nincs apósa. Apám egy szörnyű ember volt.
2018. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
58%

#19-es. Hiába mondod nekem így, te nem a házastársam vagy, úgyhogy nem a saját anyádra célzol vele. És még én vagyok a hülye, Jézusom... Leírom érthetően.

Férj mondja a feleségének (ez lényeges, nem a szomszédnak mondja, nem az itteni egyik válaszolónak, hanem a feleségének!): Szerencsés vagy, hogy már nincs anyósod. Mivel a feleségének mondja, ezért a feleségének az anyósa a saját anyja! Egyértelműen arra céloz, hogy az anyja nem volt valami szimpatikus vagy nem szerette. Ennyi.


A kérdésre válaszolva: Szerintem kérdezd meg a férjedtől, ha eddig nem tudod, hogy mi volt a gondja az anyjával, én kíváncsi lennék rá, de utána elfelejteném ezt az egészet.

2018. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Jaj 22es! A 19es azzal csak példálozni akart nem a te anyósosra célzott..

Csak próbálta neked mondatba foglalni hogy megértsd..

2018. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most már igazán elárulhatnád, hogy milyen szövegkörnyezetben hangzott el az általad idézett mondat :D


22-es, neked meg nagyon nem megy a szövegértés.

2018. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
22, légyszi, a gyerekeiddel ne te gyakorold a szövegértést...
2018. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
49%
25-ös és a többiek, pedig a férj feleségének az anyósa az továbbra is a férjnek az anyja, de én ide többet már nem írok, mert felesleges, viszlát.
2018. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%

tenagyonhülye, nem azt mondta, örülj, hogy már nem az anyósod, hanem azt, hogy örülj, hogy neked nincs már anyósod...


HA én azt mondom neked, örülj, hogy nincs anyósod, akkor a sajátomra gondolok??? Jézusom, és az ilyen hülye is szavaz tavasszal...

2018. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%
Na jó, neked még válaszolok. Nem te mondod ezt nekem vagy a kérdezőnek, hanem a FÉRJ a kérdezőnek, FELESÉGÉNEK. Ha FÉRJ mondja a FELESÉGÉNEK, hogy anyósOD, akkor az a saját anyja a FÉRJNEK, te féleszű! Nézz meg egy családfát és ne ültesd át a szituációt úgy, mintha te mondanád nekem!
2018. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
50%
reménytelenül buta vagy :(
2018. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
16%

"Kedves" 29-eske. Itt egy családfa, egyszerű lesz nagyon, linkelem neked. [link]


Ezen vannak emberek nevekkel, Helent, Franket és Lindát nézd meg rajta. Tudni kell, hogy Helen Frank anyja, Linda Frank felesége. Ha Frank azt mondja Lindának, a feleségének, hogy örüljön, hogy nincs anyósa, akkor Helenre gondolt, mert Linda anyósa Helen, aki Frank anyja, mert Frank a férje. Érted már? Ezt még egy óvodás is megértené, te hülye. Nem az zavar, hogy mérhetetlenül értetlen vagy, hanem az, hogy emellett te nézel engem butának. :D

2018. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!