Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetünk élettársak?

Hogy lehetünk élettársak?

Figyelt kérdés

a barátommal már 2 éve együtt vagyunk,és mivel kicsit elfoglalt én intézem az ügyeit, de sajnos minden külön dologhoz kéne meghatalmazás, h elintézhessem. mi kell ahhoz hogy élettársak legyünk, h én intézhessem az ő dolgait, és vica-verza, ilyen sz.r papirok nélkül?

(nem kérek abbol h mi az h 2 év aztán már itt jártok,meg ezt akarjátok stb...nncs itthon anyukája igy nekem kell ntézni a dolgait ennyi!! csak rendes válaszokat kérek!) köszönöm szépen!


2010. jún. 4. 08:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ne viccelődjetek már én a párom villanyát simán intézem, pedig semmilyen papírt nem vittem sose, sőt be se mentem...mondjuk ez eon, online felülettel...(ami egy nagy kalap szar, de ez most nem téma itt)....ha be is mész egy sima meghatalmazás nevű sajtfecnit el kell, hogy fogadjanak, 2 tanúval alákörmöltetve meg pláne
2010. jún. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb,ha leülsz,megírod a meghatalmazásokat,a párod +2 tanu aláírja. Kb tudod,h miket kell intézned helyette,mindenhova egy-egy meghatalmazást írj. Pl:Én, Gipsz Jakab(lakcím,szül hely,idő,a.n. Szig.sz)meghatalmazom X.Y.-nt(adatok) hogy itt és itt ilyen-olyan ügyekben helyettem eljárjon. Banknál úgy tudom formanyomtatvány van. Sajnos Mo-n tök mindegy milyen hivatalosan a kapcsolatotok, állambácsi nem enged meg szinte semmit.
2010. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
K.rva egyszerű a lakcímkártyád arra a címre szóljon ahol az eset van. Egyébként ha ilyen fontos, akkor van szabadság is világon
2010. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tévedés! Házasok vagyunk, a férjem külföldön dolgozik. Még házasságban is kell meghatalmazás a férj részéről, ha én intézem az ügyeit.
2010. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9:55 De nem a villanyszámlához!
2010. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a villanyszámla befizetésérőlvolt szó, hanem csomagváltáshoz. Én a szüleimnek próbáltam elintézni,ugyanaz a nevünk, azon a címen lakom, de nem lehetett csak az intézheti akinek a nevén van a szerződés.
2010. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én ezt egy huszárvágással elintézném, otthagynám a p.....ba!
2010. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent villanynál a csomagváltás? havi diktálás? Mert ha az eonnál vagytok azt csak írásban lehet kérni, vagy nagyon egyszerő felhívodaz ügyfélszolgálatot, a kutya nem kérdezi hogy ki vagy és ott mondod, hogy diktálni akarsz és egy nyomtatványt küld ki.
2010. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

akk marad sajna a meghatalmazás. am acsomag váltás nálunk azt jelentené, h nem xy nevűben lennénk, hanem vz,ami olcsobb, és külön bontja az esti és nappali villanyt, meg mittomén milyen kedvezmény,mert szülök nélkül él(még diák) és tanul ezért is van vmi kedvezmény...

köszönöm a válaszokat, akkor hagyuk az egészet,mert nem sokatérnénk el vele:(

2010. jún. 4. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!