Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám meg fog halni?

Anyukám meg fog halni?

Figyelt kérdés
Anyukam 57 eves. Volt egy szivmutete nem olyan sullyos. Mostanaban olyan fura. Ossze vissza beszek fura a tekintete. Lehet h a faradsag nem tudom. 14 eves vagyok felek h elveszitem mar sirok a gondolattol is. Mar azon gondolkozok hogy hogyan tudnam feldolgozni ha meghalna. Mit tegyek? Nagyon felek.
2017. dec. 24. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Senki nem el orokke
2017. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Lehet általános kimerültség, ezen lehet könnyen segíteni. Még arra tudok gondolni, hogy ez valamilyen pszichés rendellenesség tünetei, amik ugyan borzasztó kellemetlenek tudnak lenni, de a legritkább esetben halálosak. (szuicid hajlam esetleg előfordulhat). Esetleg anyukád nem szed kicsit sokat Frontinból, Rivotrilból, Rilexből... ? Azok túlzott szedése is lehet a dolog hátterében.
2017. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Bmeg 2-es most pont a szar helyesírása a probléma?

Szerintem kérdezz rá, hogy minden rendben van e az egészségével? Mondd meg neki, hogy mindent elmondhat neked.

Remélem minden okés lesz :)

2017. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
A 2 es válaszolónak is csak gratulálni tudok, ilyenkor a helyesirást firtatni
2017. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a szívéhez ennek közvetlenül nincs sok köze. Lehet gyógyszer mellékhatása is, gondolom a szíve miatt szed ezt - azt.


A félrebeszélés más eredetű szokott lenni tapasztalataim alapján, de ötletelgetni nem kell, felesleges. Kérdezz rá esetleg, hogy tudja-e, mitől lehet.

2017. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

igen, meg fog halni, DE remélhetőleg csak sok-sok hosszú év múlva.

Nagyon remélem neked nem kell átélned ilyen fiatalon a halállal járó szörnyűséget.

Fel a fejjel, nem kell félni, nem lesz semmi gond.

2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg csak kimerültség, amire a karácsony előtti készülődés rátesz egy lapáttal. Biztosítsatok neki minél stresszmentesebb környezetet.
2017. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt olyan súlyos a szívműtét, valószínűleg nem amiatt vannak most problémái.

Az is lehet, hogy az édesanyád kimerült.


22/N

2017. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Es nem tudom hogy a gyogyszeriben mik vannak. De nem hinnem hogy attol van mar tobb mint fel eve szedi es eddig semmi baj nem volt.
2017. dec. 24. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Az össze-vissza beszélés egyébként inkább agyi infarktus elöjele, mintsem szivbetegségé. Ne azon agyalj, hogy hogyan fogod feldolgozni az elvesztését, hanem azon, hogy miként tudod levenni a tehet a vállárol, ha valoban tul van terhelve.
2017. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!