Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnád a gyermekednek a Helga...

Adnád a gyermekednek a Helga nevet?

Figyelt kérdés

Ha igen miért? tetszik?Nem tetszik? Ha tudjátok, indokoljátok is meg :)

Milyen embert képzeltek el egy ilyen név mellé?


Előre is köszönöm:)


2010. jún. 3. 13:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia! Én is Helga vagyok, és engem is Helinek szoktak becézni. Én nem mondom, hogy kövér vagyok és azt sem, hogy sovány inkább a kettő között. Szeretek csinosan öltözni és barna hullámos hajam van, meg barna szemem. Nekem is sokan azt mondják, hogy szép a nevem,de nem mindig hiszem el. Én nekem tetszik a nevem és amikor kicsi voltam mindenki Helgusnak hívott ami szerintem cuki. :) Szóval akár kisgyereknek is lehet adni, mert annyira nem felnőttes... :)
2013. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 drHK válasza:
100%
nos: en is Helga vagyok, es nekem nagyon tetszik a nevem, buszke vagyok ra/es a szuleimre, hogy ezt a nevet adtak nekem. 172 cm magas vagyok,70kg, kek szemu, egyetemista. hat, nekem nagyon tetszik az az erzes amikor az egesz egyetem ismer es konnyen eszokbe jut a nevem. velemenyem: az embernek csak elonyere lehet ha nem mindennapi neve van. nem kell tartani attol, hogy hogy becezik, nekem soha nem beceztek es tetszett.
2014. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
En is Helga vagyok, de én utálom a nevem. Nem tudom, miért, nem tetszik. Amugy én 160 cm vagyok, 15 éves, vékony, mellem az semmi, barna szem, és barna haj, de termeszetes szőke tincsek vannak benne, amit imádok, olyan, mintha melíroztatnám, meg is jegyezték már páran.
2015. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!