Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondoljak? Kétségbe...

Most mit gondoljak? Kétségbe vagyok esve. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párom telefonjában találtam egy olyan sms-t, amiben azt írja valakinek, hogy jövő héten elmegyek, csak azt sajnálom hogy nem látlak.

Eljön a munkahelyéről ahol dolgozik.

Fogalmam sincs kinek írhatta. Tiszta ideg vagyok, nem tudom mit gondoljak most.

Tudom nem szép dolog a telefonjába belenézni, de nem bízom benne.

Egyébként ő is meg szokta nézni az enyémet.

Van egy 11 hónapos kisfiunk.

Mit csináljak most?

Rákérdezzek? Vagy hallgassak róla?


2010. jún. 3. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól kapcsolat egy kapcsolat, hogy mindent meg tudtok beszélni. Milyen kapcsolat az, ahol színészkedni kell, meg adni a nagyvonalú nőt?
2010. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

majd számolj be mi lett az eredmény :)

sok sikert

2010. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg csináld azt, hogy ott előtte megnézed az sms-t, mintha akkor találtad volna..Így nem tudja, hogy "kutakodtál".
2010. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Egy kolléganőjének írta aki ráadásul 50 éves. És azért mert a héten nem dolgozik és nem találkoznak. Nagyon jóban voltak mindig kapott tőle valami csokit.

Ennyi volt az egész.

Hála az égnek csak én láttam rémeket.

2010. jún. 4. 13:23
 15/15 anonim ***** válasza:
jaaaaaaajdejóóóóóóóóóóóóóó:))
2010. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!