Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit gondoljak? Kétségbe...

Most mit gondoljak? Kétségbe vagyok esve. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A párom telefonjában találtam egy olyan sms-t, amiben azt írja valakinek, hogy jövő héten elmegyek, csak azt sajnálom hogy nem látlak.

Eljön a munkahelyéről ahol dolgozik.

Fogalmam sincs kinek írhatta. Tiszta ideg vagyok, nem tudom mit gondoljak most.

Tudom nem szép dolog a telefonjába belenézni, de nem bízom benne.

Egyébként ő is meg szokta nézni az enyémet.

Van egy 11 hónapos kisfiunk.

Mit csináljak most?

Rákérdezzek? Vagy hallgassak róla?


2010. jún. 3. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

elég véglegesnek hangzik "azt sajnálom,hogy nem látlak" én ebből arra következtetek,hogy bár fontos neki az illető, a távozásával nem fogja látni többet

mrápedig ha mondjuk olyas valaki lenne, akkor nem lenne ennyire végleges a megfogalmazás

akkor talán így hangozna: "jövő héten elmegyek, de majd megbeszéljük hogyan láthatlak"


szóval ha flörtöl is valakivel, szerintem nem komoly

2010. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az első hozzászóló vagyok

szerintem hallgass róla

ez még nem bizonyíték és nagyon megbánthatod vele

türelem. ha van valakije, annak ennél egyértelműbb jelei is lesznek...

2010. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is néztem már telefonba, ha szégyen, ha nem. Az enyémbe is néztek már.

Ha ki akarod deríteni, hogy ki az, akkor hívd fel (kinyomott hívószámmal) azt a számot. Hallgasd meg, hogy ki veszi fel.

Marha rossz a bizonytalanság.

De egyetértek az előttem szólóval... egyelőre ne játszd le a király drámát. Ez még csak feltételezés, amit gondolsz. Én is hallgatnék róla egyelőre.

2010. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most nincs itthon, délutános.

De van a munkahelyén egy srác, akivel nagyon jó barátok lettek. Arra gondolok még, hogy esetleg neki írhatta.

Csak ő már ismer engem annyira, hogy ha hazajön egyből látni fogja hogy valami nem stimmel.

Nagyon nehéz lesz nem szólni róla.

Meg szerintem ha lenne valakije nem hagyná benne a telefonjában.

Én legalábbis tuti kitörölném.

2010. jún. 3. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Itt a gond:

"Tudom nem szép dolog a telefonjába belenézni, de nem bízom benne. "


Ez a probléma, hogy nem bízol a barátodban a kapcsolatodban. Talán le kéne ülnötök többször beszélgetni... Bizalom nélkül nincs párkapcsolat.


Magadba is nézz mélyen hogy a párod telefonját kajtatod. Csúnya szokás.

2010. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én szólnék a barátomnak ha ilyen smst találnék fel is hívatnám vele az illetőt, nem sértődne meg, mert ez annak a jele, hogy félek, hogy elvesztem, de ez lehet csak nállunk van így
2010. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ő is meg szokta nézni az én telefonomat.

Nálunk nincs ilyen hogy tilos megnézni a másik telefonját.

De szerintem szólok róla.

De először csak finoman nem akarok neki esni amíg nincs konkrét bizonyítékom.

2010. jún. 3. 14:44
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

igaza van 13:30-asnak

én is voltam így, én simán felhívtam minden számot ismeretlenül. és egyik sem nő volt.

de amikor bizonytalan voltam egy lánnyal kapcs-ban, akkor meg a lányt hívtam fel és elbeszélgettem vele. honnan ismeri a párom, és segítséget kértem tőle mint nő a nőtől, hogy ez a beszélgetés légyszi maradjon köztünk és ha a párom ki akar vele kezdeni, tegye meg, hogy szól nekem és én már ki is dobtam és szabad a pálya. és a csaj írt azóta, hogy a párom nem is keresi, miléyen korrekt velem, és ő amúgy se állna közénk és régen találkoztak csak egyszer és stb.

sok sikert

ha a párodnak elmondod sajnos nem vezet eredményre, mert ha a párod tagadja, úgy sem hinnél neki.mégha igazat mondana is. vagy ha mégis, jól lejáratnád magad előtte, hogy egy bizonytalan nő vagy, akit nem is kell hódítgatni, meg ilyenek.

2010. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Én egy emailt találtam a minap. Én szóltam. Nem tudom ha hallgatok, több is kiderült volna vagy lett-e volna folytatás ezek már csak találgatások. Én elmondtam neki őszintén és kérdőre vontam. Előttem felhívta a csajt és megmondta neki csak egy hiba volt az email, nem akar semmit mert a feleségét szereti és kész. Én azóta totál kiborultam és azon emésztem magam, mi lett volna ha... Vagy lépd meg mint én vagy hívd fel a számot vagy várj egy kicsit hogy lesz-e még sms köztük. De a bizonytalanság nem hiszem hogy jót fog tenni neked mert egyértelműen kiderül a soraidból hogy szereted a férjed és félted őt és nem is tudnád palástolni az aggodalmadat. Tisztázzátok le szerintem, a te érdekedben.
2010. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Minden képpen szólok neki.

Nem tudok úgy tenni, mintha nem láttam volna semmit.

Teljesen ki vagyok borulva.

Nem rég beszéltem vele telefonon, és nagyon nagy akarat erő kellett, hogy ne szóljak neki.

De szerintem érezte a hangomon, hogy valami baj van, bár nem kérdezett semmit.

2010. jún. 3. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!