Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hagynak minket a...

Miert nem hagynak minket a baratom szulei?

Figyelt kérdés

Baratom 16 eves en 15 nemsokara egy eve leszunk egyutt... fel ev utan kezdtunk el egyutt aludni.. nekem o az eleo baratom neki elottem mar volt 2 baratnoje is

En meg szuz vagyok baratom mar nem viszont teljes mertekben megerti h en meg nem szeretnek lefekudni.. a baratom gyakran alszik nalam szuleim megbiznak bennunk teljesen volt mar h ketten hagytak minket itthon stb ... termeszetesen egy ev az egy ev igy mi sem vagyunk artatlanok volt mar petting de sosem tennenk ugy h tudjuk otthon van vki rajtunk kivul... baratomnal kb 2 hetente alszom ott... tenyleg semmi tobbet nem szeretnenk csak aludni (max tapi) .. viszont akarhanyszor ottalszom szulei mindig megzavarnak minket .. mb 15 percenkent benyitnak h kerunk e vmit (fokepp az apja anyukaja beken hagy minket) nem tudom mit tegyunk mikor mar baratom is kerte az apjat h ne jarjon be folyton ugyse csinalunk semmi olyat... valakinek volt mar ilyen? Mit tett ebben a helyzetben? Miert csinalja ezt? Koszonom a valaszokat elore is. (Priviket elfogadok)


2017. dec. 18. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Ha ilyenek, ilyenek. Az ő otthonuk s az ő személyiségük, ha nem tetszik, ne aludj ott, ez van.


Azt nem tudom, mi nem érthető abban, hogy a pár együtt akar lenni éjjel, de nem akar szexelni, ez nekem teljesen jól elképzelhető, normális és érthető dolog. Ha a szülőket ez zavarja, mondják, hogy nem és kész.

2017. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon fiatalok vagytok, érthető, hogy aggódnak és ellenőrizgetni akarnak.

Titeket is megértelek, hogy tök kellemetlen és zavaró.

Nem nagyon tudtok ezzel mit tenni, sajnos annak is örülnötök kell, hogy megengedik, hogy ott aludj.

Próbáljon beszélni a barátod az anyukájával, hogy ne nyitogasson annyiszor be, kellemetlen neki.

2017. dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Talán mert kölykök vagytok, akik az eszüket játsszák.. Gyereknek otthon a helye, nem a pasija ágyában. Még írni sem tudsz, de csávózni igen... Ki a fenének hiányzik a fia felcsináljon valami buta kislányt, utána meg fizethesse ő a gyerektartást, csak mert az általánosból szabadult fiú már nem tudja a gatyájában tartani a farkát? Nevetséges ahogy kapcsolatot imitáltok más kontójára. 15 nemsokára.. mond csak meg hogy nyolcadikos vagy, ne próbálj idősebbnek látszani-. Az meg vicc milyen felelőtlenek a szüleid. nyilván csesznek veled törődni, különben nem kujtoroghatnál idegeneknél éjszakánként.
2017. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéljetek velük, bár inkább a barátod beszéljen a saját szüleivel. Mondja el, hogy titeket ez zavar és kérdezzen rá, hogy mi ennek az oka, van-e bármi problémájuk, ellenvetésük stb. és akkor kiderül, hogy konkrétan miről van szó, mert így csak találgatni lehet és a problémátok sem oldódik meg.

Nem mintha annyira a kérdező védelmére akarnék kelni és nincsen gyerekem, úgyhogy lehetséges, hogy egy szülő már másképp gondolja...Ugyanakkor szerintem abszolút érthető, hogy ez őket zavarja. Szerintem teljesen normális az, hogy egy 15 éves lány már vágyik erre és nyilván valószínűleg nem fognak életük végéig együtt maradni, de jelenleg van egy barátja, akit szeret, jól érzi magát a társaságában stb. és szeretnek együtt aludni, még akkor is, ha szex nincsen (ami szerintem kifejezetten jobb, hogy így is sokat együtt vannak, találkoznak, van programjuk stb. és nem abból áll a kapcsolatuk, hogy este érkezik, szexelnek és reggel távozik...), de egyébként én úgy gondolom, hogy abban sem lenne semmi kivetnivaló, ha már szeretné, hogy több lenne közöttük (nem, nem vagyok és nem is voltam egy lotyó...bőven 18 éves korom után vesztettem el). Ahogyan az is érthető, hogy zavaró az állandó benyitogatás...szerintem akármit csinál az ember pl. tanul, filmet néz, olvas vagy éppen beszélget valakivel idegesítő, ha folyton félbeszakítják, mert nem tud normálisan koncentrálni, nem tudja elengedni magát vagy éppen beleélni magát abba, amit éppen csinál.

2017. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy prűd vagyok, de nekem sem tetszene, hogy a 16 éves fiam már a harmadik p****ba mászna bele...
2017. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!