Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hagynak minket a...

Miert nem hagynak minket a baratom szulei?

Figyelt kérdés

Baratom 16 eves en 15 nemsokara egy eve leszunk egyutt... fel ev utan kezdtunk el egyutt aludni.. nekem o az eleo baratom neki elottem mar volt 2 baratnoje is

En meg szuz vagyok baratom mar nem viszont teljes mertekben megerti h en meg nem szeretnek lefekudni.. a baratom gyakran alszik nalam szuleim megbiznak bennunk teljesen volt mar h ketten hagytak minket itthon stb ... termeszetesen egy ev az egy ev igy mi sem vagyunk artatlanok volt mar petting de sosem tennenk ugy h tudjuk otthon van vki rajtunk kivul... baratomnal kb 2 hetente alszom ott... tenyleg semmi tobbet nem szeretnenk csak aludni (max tapi) .. viszont akarhanyszor ottalszom szulei mindig megzavarnak minket .. mb 15 percenkent benyitnak h kerunk e vmit (fokepp az apja anyukaja beken hagy minket) nem tudom mit tegyunk mikor mar baratom is kerte az apjat h ne jarjon be folyton ugyse csinalunk semmi olyat... valakinek volt mar ilyen? Mit tett ebben a helyzetben? Miert csinalja ezt? Koszonom a valaszokat elore is. (Priviket elfogadok)


2017. dec. 18. 17:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jaj elfelejtettem irni h baratom elozo ket baratnojenel soha nem csinalta ezt (pedig veluk le is fekudt a baratom)
2017. dec. 18. 17:06
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Zárjátok be az ajtót
2017. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Barlangban laknak?
2017. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nem barlangban laknak:) es igen mar volt h bezartuk az ajtot de elkezdtett dorombolni az apja h mit csinalunk es nyissuk ki azonnal... most meg nagyjabol 2-3 hetig nem is lehet majd bezarni felujitasi okokbol
2017. dec. 18. 17:14
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Szép kis szülő az, aki a 15 éves lányát hagyja máshol aludni. Jézusom...Pont leszarják, hogy kefélsz vagy sem. Te jó ég milyen szülők vannak. Gyerek nem való nekik, az biztos. A barátod szülei is le lehetnek döbbenve, de hát a benyitogatáson kívül mit is tehetnének.
2017. dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kicsit koran kezded, es nem pont egy olyan fiuval kene akinek te leszel mar a harmadik a virslijen.
2017. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akartok d.gni, akkor nem mindegy, hogy benyitnak-e? Sosem értettem ezt a hülyeséget, hogy a mai fiatalok, ottaludni akarnak, szexelni meg nem. Ennek semmi értelme, nem akarsz szexet, oké, akkor aludjál otthon és ne egy másik családot zavarj. Anno elnézték nekünk az ottalvást, mert hát szegény fiataloknak is kell valahol szexelni.
2017. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt írtad,hogy az előző barátnőire nem nyitott rá...nem lehet,hogy a szüleid azért engednek el ilyen lazán oda,mert mondjuk anyád megbeszélte az apjával,hogy bizonyos időközönként ellenőrizgessen?
2017. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Le kell ülni a szülőkkel és meg kell beszélni velük ezt a dolgot,nem egyszerű de másképp nem lesz változás.
2017. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem hagynak békén, mert gyerekek vagytok.

Gondolom te szendébb vagy, mint az előző barátnők, ezért nem akarják, hogy megfektessen a fiúk... (Értsd: belőled nem nézik ki, hogy tudsz vigyázni magadra, esetleg azt gondolják, hogy naiv vagy...esetleg tudnak valamit, amit te nem (másik barátnő?).. vagy csak szimplán nem tetszik nekik, hogy a gyerekünk 16 évesen már a 3. csaját akarja lefektetni, akit úgyis lecserél majd pár hónap múlva a jelenlegi tendencia szerint).

2017. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!