Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te visszajuttatnád?

Te visszajuttatnád?

Figyelt kérdés
Egy 28 éves ismerősöm elmondta, hogy amikor egy féléves volt, az apja vett Neki valami értéktelen vacak kis ajándékot. Azon kívül soha nem kapott tőle semmit, sőt meg se látogatta, miután elváltak a szülei. Azt mondta, hogy névtelen levélben visszajuttatta a feladónak. Neki nem kell egy olyan ajándék, amit nem szívesen adtak.
2017. dec. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

"...értéktelen vacak kis ajándékot...."


Nem juttatnám vissza, mert meg sem lenne.

Ezzel csak azt bizonyította, hogy minimum 25 éven keresztül őrizgette.

Egyébként sem tartom tökös cselekedetnek, egy filléres kacatot visszaadni.

Akkor lennék elájulva, ha egy több milliós valamit, vagy egy lakást vágott volna vissza az apja képébe.

2017. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobtam volna.
2017. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam Neki, de azt mondta, hogy a nagynénje őrizgette.
2017. dec. 15. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Megtartottam volna emlékbe.
2017. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

28 évvel később juttatta vissza a levelet a feladónak?

Ha az apja 28 évig felé se nézett, kár volt "megtisztelni" egy ilyen reakcióval, ráadásul ha csak valami értéktelen kis vacakról volt szó. Egyszerűbb lett volna simán kidobni.

2017. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

#3

Sajnálom az ismerősödet, de nem lehet szegény egy lángész!

Azt, hogy a nagynéni őrizgette mondjuk a cumiját és azt MOST elküldte az apjának, csak azt bizonyította, hogy neki még mindig fontos, mert az apja - ha egyáltalán felfogja, hogy miért kapott egy cumit - nem fogja tudni, hogy a nagynéni őrizgette.

És névtelenül, ... hát mit ne mondjak!

Mit remél?

2017. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már családnevet változtatott, úgyhogy azt mondta, úgysem fogja megkeresni. Azt mondta, így zárja le a múltat.
2017. dec. 15. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg értéktelen vacak kis ajándék volt, akkor az apa valószínűleg bement az első játékboltba és levett valamit a polcról. Nem valószínű, hogy olyan nyomott hagyott volna benne, hogy 28 évvel később bármiféle összefüggést keresne-találna. De ha az ismerősöd lelke megnyugszik annyitól, hogy elküldte neki azt a játékot vagy akármit...
2017. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nem volt valami okos ötlet így karácsony előtt, ha netán emlékszik rá az öreg. De ha az ismerősödnek így jobb.
2017. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem juttatnám vissza 2 okból:

1. Ezzel azt jelezte hogy 28 évig nyomasztotta őt ez a dolog.

2. Nem szeretem az ilyen drámaiságot, mert csak önámítás.

2017. dec. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!