Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek hogy a...

Szülők! Engednétek hogy a nagylányotoknak roma legyen a párja? Ha nem akkor miért nem? Azért mert féltitek, vagy mert mit szólnak mások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:18
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
58%
Nekem két nagy szerelmem is cigány származású volt, és szeretem a kreol bőrű pasikat is, nálam nem a bőrszín a lényeg (mert hát ki tehet róla hogy milyen bőr színnel született!?)hanem, hogy értelmes, és intelligens legyen (buta pasival szóba sem állok). Anyum soha nem tiltott el senkitől, nekem is és nekik is voltak és vannak cigány barátaik, (van néger ismerőnk is). Tehát sokkal fontosabb számomra hogy a lányom (nem hiszem hogy lesz gyerekem) boldog legyen, persze ha észrevenném, hogy gond van (egy fehér bőrűvel is lehet gond)akkor próbálnék neki segíteni. De egy bőrfejű rasszistától, hungaristától tuti eltiltanám,ha szeretné "megtéríteni" bár ha rendes a világot befogadni képes nevelést kap, valószínű a közelükbe sem menne. Ez olyan nevetséges, hogy bőrszín alapján ítélkezünk a másikról, hiszen egy faj vagyunk,ez totál gyerekes felfogás.
2010. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!