Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek hogy a...

Szülők! Engednétek hogy a nagylányotoknak roma legyen a párja? Ha nem akkor miért nem? Azért mert féltitek, vagy mert mit szólnak mások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt, ha már nagy a lányom, nincs különösebb beleszólásom a dologba. Ha jól neveltem, szeretettel,akkor meghallgatja a véleményem, de úgyis a saját szíve után fog menni. Ilyenek az emberek, főleg, ha szerelmesek.

Ha normális cigány - tőlünk nem messze is lakik a család, mindenki tisztességesen dolgozik, az egyik gyerek egyetemre is jár - akkor semmi kifogásom nincs ellene, amíg nem bántja a lányom testileg vagy lelkileg.

Azt meg alapból belenevelném, hogy "putris" emberrel nem kezdünk, akár magyar, akár cigány. Persze, ez nem azt jelenti, hogy így is fog tenni, de ha nem tudom megértetni vele, hogy az ő érdeke, hogy ne kezdjen egy "rossz" romával, akkor is mellette állnék, és támogatnám.


Elvégre a szülője, az édesanyja vagyok, nem igaz? A boldogságát a saját előítéleteim elé kell helyeznem, és ha féltem, akkor még inkább támogatnom kell őt, hogyha baj történik, bátran forduljon hozzám.

2010. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
64%
sOHA! az, hogy ki mit szólna baromira nem érdekelne...de, a vér NEM válik vízzé...soha...
2010. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
48%
07:21: Gondolom szavaid hatására most mindenki, aki cigánnyal "keveredik" baromira elszégyellte magát:).
2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%

Azért érdekes, hogy szerintem meg pont a roma ellenes hozzászólások vannak lepontozva. Szerintem annak nem kéne nyilatkoznia aki hírből sem ismeri a romákat, hisz szerencsére elég sok roma mentes település van Magyarországon!


Üdvözlet Borsod megyéből

2010. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
46%

ma 07:21

Nem veszed észre magad, hogy téged zavar betegesen ha egy roma és egy magyar ember boldog együtt és egy párt alkotnak, netán "keverednek"!?

Szóval te vagy inkább az agymosott!

Tudod attól, hogy valaki más rasszhoz tartozik ember ő is és a másik is! És hidd el 2 más kulturáju embernek is lehet egészséges szép gyereke, én még nem hallottam semmilyen olyan esetről hogy degenerált, torzszülött, fogyatékos gyerek született volna ilyen esetben...sőt!

Amugy meg ne legyél benne annyira biztos, hogy 100%-ig magyar vagy ugyanis elég nagy már a keveredés, nem tudhatod hogy a nagyapád vagy a dédapádba nem-e csörgedezett ilyen vér... Ismerek elég sok magyart de némelyik szülőröl innen-onnan van egy áramlat!

Nekem nem kell bizonygatni h magyar vagy, hisz nem engem zavar hanem téged!

2010. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

11:58:


"Nem veszed észre magad, hogy téged zavar betegesen ha egy roma és egy magyar ember boldog együtt és egy párt alkotnak, netán "keverednek"!?

Szóval te vagy inkább az agymosott!

Tudod attól, hogy valaki más rasszhoz tartozik ember ő is és a másik is! És hidd el 2 más kulturáju embernek is lehet egészséges szép gyereke, én még nem hallottam semmilyen olyan esetről hogy degenerált, torzszülött, fogyatékos gyerek született volna ilyen esetben...sőt!

Amugy meg ne legyél benne annyira biztos, hogy 100%-ig magyar vagy ugyanis elég nagy már a keveredés, nem tudhatod hogy a nagyapád vagy a dédapádba nem-e csörgedezett ilyen vér... Ismerek elég sok magyart de némelyik szülőröl innen-onnan van egy áramlat!

Nekem nem kell bizonygatni h magyar vagy, hisz nem engem zavar hanem téged!"


Beteges lenne az, ha nem hagyom/akarom temetni a fajtám?

Beteges a hazaszeretet?

Lehet, hogy mégis én vagyok az agymosott, mivel ti vagytok a többség, tehát én ütök el tőletek.. ez esetben igazad van. :)

1. Ki mondta, hogy degenerált, torzszülött gyerek születne?(Már más kérdés hogy a cigányok mit is csinálnak a gyerekekkel - légkalapácsos eset -, meg hogy milyen természetűek, mi is van a vérükben - nem szószerint értve)

2. Ki mondta hogy minden "ember" ember?


Említetted az őseimet.. (: Nos, hát, az egyik dédapám a Don-kanyarnál harcolt, (Hungarista önkéntesként, hungarista hadosztályban) a másik Sztálingrádnál esett el, a Waffen-SS tagjaként. (És igen, magyar volt, nem német, magyar... Nem volt szőke haja és kék szeme sem...)

Lehet ezért nem-magyarnak nevezni, de én büszke vagyok rájuk... Mind a ketten haláluk pillanatáig magyarnak vallották magukat, és származásilag is azok voltak.

Nyugodtan mondhattok rasszistafasisztanácihorthysta szemétnek... már lepereg. :)

http://www.youtube.com/watch?v=G8o7fZ536rg

2010. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
62%
14:01...igazad van...
2010. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
58%

Mert ugye csak az magyar, akinek és felmenő rokonságának a vérében kizárólagosan magyar vér csordogál? Te komolyan képes vagy azért szívből gyűlölni egy népcsoportot, mert kicsit barnább a bőre, mint neked?


Nem abból lesz igazi magyar, aki kopasz, bomber dzsekiben jár és rasszista zenét hallgat, hanem aki magyarnak vallja magát.

2010. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
77%

ma 14:01

Én roma származású vagyok és az én szintén roma származású nagyapám a Don kanyarnál fagyott meg a hazáért!

2010. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó:

14:01-es vagyok.

És gondolom önként és dalolva vonult ki oda, nem pedig egy munkásszolgálatos befogott senkiként. :D Ugye? Nem hiszem.


Ok nélkül utálom a cigányokat?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ez még semmi. Ezt a sort a végtelenségig folytathatnám.

Egy ismerősömnek a testvérét a pulóveréért(!) ölték meg... Talán emlékszetek még, benne volt a TV-ben is...


http://www.youtube.com/watch?v=aHXDtnAU8L8

2010. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!