Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek hogy a...

Szülők! Engednétek hogy a nagylányotoknak roma legyen a párja? Ha nem akkor miért nem? Azért mert féltitek, vagy mert mit szólnak mások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
63%
Hát sajnos az az igazság, hogy cigány és cigány közt nincs különbség. Rasszista vagyok? Igen. És? Szerinted elítélendő dolog? Szerintem nem. Szerintem a cigányok elítélendőek.
2010. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%
Én sem! Ha netán elmúlik a nagy szerelem, lehet nem engedi el könnyen a lányod. Valamint a cigányoknál szokás a vagyon egyenlő elosztása... ami a tiéd, az a lányodé, a cigány fiúé, az egész pereputtyáé :S hadd ne folytassam.
2010. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
49%

Csak az ellenzők válasza kedves neked? A sok rasszista válasz tökéletes, a tiltó tökéletes, az ellenző szintén!

Kérdésed ezek szerint tök fölösleges volt. Aki nem veled ért egyet, az leértékelve. Nem a véleményekre vagy kíváncsi, mint ahogy a kérdésedben szerepel, viszont uszításra tökéletes!

Magyarország, én így szeretlek.

2010. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%

Vérfertőzés?


Nem ártana utánanézni a szó jelentésének.

2010. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
18:40 én nem értelek téged. Senkit nem osztottam le, nem is írtam még egy kommentet sem. Pontozással meg nem foglalkozok. Szóval magyarázd el nekem miért írtad ezt? honnan tudod hogy mi a véleményem? Csak feltettem egy kérdést.
2010. jún. 2. 19:01
 16/41 anonim ***** válasza:
67%
Ki is tagadnám a gyereket.Nehogy meglepődjön majd ha egyszer a kiccsalád feldarabolja és megeszi...
2010. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem helyes, hogy romával járjon. Eredendően nem szeretnek dolgozni, akár putris, akár dolgozó romáról van szó. Van tapasztalatom, egy roma srác az irodában a szobatársam. Mindketten főiskolát végzettek vagyunk. Ha az ember jobban odafigyel, lehet látni, hogy amelyikük dolgozik is, úgy áll a munkához, hogy más is hozzáférjen. A másik a habitusuk... elég vehemensen tudnak reagálni dolgokra... A harmadik meg az olyan felfogás, hogy a férfi az ember, a nők meg azért vannak, hogy kiszolgálják. Soha nem tekinti magával egyenrangúnak a nőt, kivéve, amikor dúl a szerelem (vagy lehet, hogy akkor sem, csak a nő ezt esetleg akkor még nem veszi észre).

Ezenkívül ott van még a testük illata, amivel akármit csinálhat egy roma származású, átjárja azt a helyet, ahol órákat tölt el (iroda, lakás). Nem hiszem, hogy csak én érzem ezt meg.

2010. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
61%

Aki a vérfertőzést irta olyan hülye mint a segg!

Én roma származásű vagyok, egyetemre járok, igényes vagyok a párom magyar de egyikünknél se észleltünk vérfertőzést ugyhogy kikérjük magunknak ez felháboritó!


Kedves kérdező annyit tudok mondani, én és a párom nagyon szeretjük egymást és a fajkülönbség soha nem állna közénk, hisz ember ő is és én is, soha nem szégyeltük egymást egymás csaldja, barátaink előtt, szerencsére nekünk ilyen problémánk nem volt!


Ha te vagy a szülö, azt tanácsolom felesleges tiltani mert csak mégjobban fog vele találkozgatni! Ha a lányod valóban nagy akkor biztos okos és tudja kivel áll szóba! Ismerd meg te is, tapasztalt felnőtt vagy és alkoss róla utána véleményt!

2010. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
72%
Jah, azt még nem írtam, hogy ha valami kell a "pereputtyból" valakinek, potenciális kölcsönt nyújtó személy leszel Te is kedves kérdező.
2010. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk mindkettő volt, de nem érdekelt. 18 évesen elköltöztem otthonról, és 15 éve boldog házasságban élek a cigány - nem roma, erre allergiás - férjemmel. Amúgy orvos.
2010. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!