Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Engednétek hogy a...

Szülők! Engednétek hogy a nagylányotoknak roma legyen a párja? Ha nem akkor miért nem? Azért mert féltitek, vagy mert mit szólnak mások?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 18:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
54%

Aki a testszagokról irt szerintem szagolja meg magát is!

Én magyarokon is érzek olyan bűzölgéseket, szar szagot, hugy szagot, hónalj szagot hogy rámjön a hányinger!

Ugyhogy nem kell általánositani!

Ha valaki igénytelen és nem fürdik az nem faji kérdés!

2010. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem úgy értettem a testszagot, hogy az mosdatlanságszag lenne, azért is írtam illatot inkább. Úgy tudom a négereknek is van saját illatuk, mármint a testüknek, amit akkor is lehet érezni, ha megmosdik az illető és sprayt használ vagy egyéb kozmetikumokat.

Nem sértő szándékkal írtam. Volt romával kapcsolatom, igaz, ő csak 50 %-ban volt roma, de a testének megvolt ez a sajátos illata, pedig nagyon tiszta és igényes a srác.

2010. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem fürdés kérdése, minden fajnak megvan egy alap illata. Legyen akár fekete, akár cigány. Lehet nekünk is van, csak nem érezzük. Ez független a fürdéstől. Én is ismertem tiszta cigányt, de ez a szag mégis megvolt.
2010. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
60%

A szagokat nem kell bemutatni, sajnos sok hajléktalannal találkozom a munkám során :(

/megjegyzem, nem roma egyik sem/

2010. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
66%

egy kék szemű, szőke magyar alkoholistával jobban járna, aki mondjuk üti-veri?


hazugság és álszentség lenne azt állítanom,hogy örülnék neki..legalábbis az elején

nálam lehet bizonyítani a cigánynak is és el tudja ásni magát egy magyar is......

2010. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
96%
jesszus. emberek. jobb oldali politikai beállítottságom van, de általánosítani utálok. minden nációnak van saját "illata". európai népek keveréke vagyok, cigány nincs bennem. utálom a nagy részét, attól, amilyen életmódot folytat. van egy barátnőm, aki cigány származású, egyetemen tanul, korrekt ember. nem látszik a bőrszínén, a modorán. kedves, szorgalmas ember. nem tartja a hagyományokat. temperamentumos, de nem idegbeteg. semmi értelme ezt a kérdést rasszista beszólásokkal megválaszolni. ha nem tudsz kultúráltam fogalmazni, inkább ne válaszolj. ha rendes ember, miért ne engedhetnéd?
2010. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
61%
Elszomorító, hogy mennyi rasszista ember van ezen az oldalon... hát még az országban mennyi van.
2010. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%

tök mindegy, h roma vagy mi, azt nézzétek,h. milyen ember.

az alapján döntsetek,h. ha nem roma lenne, akkor elfogadnátok-e.

lehet,h. egy normális, becsületes ember és szeretni fogja a lányotokat.

2010. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
50%

A vérfertőzést úgy értettem, hogy keveredés!

És szégyelje magát minden "ember" aki cigánnyal keveredik! Ő sem különb nála! Sőt!

Az ilyen gondol arra, hogy mi lesz az országgal??

ELŐBB UTÓBB ILYEN SZAR FELFOGÁSSAL ÉRTELMÉT VESZÍTI A "MAGYAR" SZÓ!

Ez kell nektek? Aki meg nem támogatja ezt a kapcsolatot az rögtön rasszista? Szerintem nem, CSAK NEM OLYAN AGYMOSOTT BIRKA MINT TI!

2010. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
52%
Nos a tesóm gyönyörű 16 éves lányának volt egy roma barátja.Rendes család,vállalkozók,jól szituáltak.Egyébként tesómék is.Együtt jártak suliba,kiskoruktól ismerték egymást,szóval nem volt zsákbamacska.2 évig jártak.A tesóm beleroppant,pánikbeteg lett.Nem attól féltette,hogy roma,nem attól,hogy mit szólnak a szomszédok...attól féltette,hogy a romáknál egy 16 éves lány,már asszonynak való,családot kellene alapítani.Az unokahúgom pont abban a korban volt,hogy megmondani már nem lehet neki,hogy mit tegyen,egyedül meg még nem tudott helyes döntéseket hozni,pláne egész életre szólót.Nagyon óvatosan,szépen lassan kellett terelgetni a helyes irányba,nehogy "megszöktessék".Folyamatosan figyelték,de nem tiltották,na ebbe roppant bele a tesóm.
2010. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!