Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le anyámat?...

Hogyan állítsam le anyámat? Megőrjiít! :@

Figyelt kérdés

Egy ideje van barátom. Anyám ezt is nehezen fogadta el, mert kisgyerekként kezel. De mindegy, ezt már megszoktam.

Elég sok időt töltünk eygütt a barátommal, és amikor a srác elmegy, vagy hazajövök tőle, anyám szinte mindig azzal fogad, hogy, "Ugye nem vagy terhes, kislányom?". Nos,

1.: Még szűz vagyok, és még várni akarok a szexszel. Szűz lány pedig nehézkesen lehet terhes.

2.: Ha eljutok odáig, hogy megakarom tenni, lesz annyi eszem, hogy védekezzek (gumival).

De hiába mondom ezeket anyámnak, nem képes megérteni, és már az idegeimre megy! És azt szeretné, hogy avassam be, ha majd meg akarom tenni, de ha így folytatja, ő lesz az utolsó, akinek elmondom.

Segítsetek, hogyan értessem meg vele, hogy van egy értelmes lány, és nem kell ettől félnie? Be fogok dilizni, annyit emlegeti, hogy nem vagyok-e terhes. -.-" Előre is köszi a válaszokat! :)

15/L


2010. jún. 1. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha egyébként így beszélsz vele, mint ahogy itt leírtad a kommentedet, akkor elhiszem, hogy ilyen, nem érzi őszintének a viszonyotokat. Én 35 éves nő vagyok, van egy 2 éves kislányom, de én szeretnék majd vele egy őszinte kapcsolatot kialakítani, hogy ha Ő azt mondja vigyáz, akkor tudjam, hogy az valóban így van. Nézd egy kicsit az ő helyzetét is, persze, hogy félt, mivel még csak 15 éves vagy és akármennyire is felnőttnek érzed magad, nem vagy az, még eléggé kislány vagy. Igaz anyud se jól csinálja, hogy így zrikál, de mi itt nem látunk abba bele, hogy te hogyan viselkedsz vele, mindenesetre nem túl "kedvesen" beszélsz róla. Változni sosem késő, próbálj meg úgy közeledni felé, hogy normálisan el tudjatok beszélgetni ezekről a dolgokról. Nem tudom a barátod bemutattad-e már neki, ha nem, akkor itt az ideje, főként ha tényleg rendes és komoly a kapcsolatotok, sokat számít, hogy megismerje. Sok sikert!
2010. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Velem is hasonlóan viselkedett anyukám,amikor ennyi idős voltam.Már engem is idegesített a dolog és elbeszélgettem vele.Kértem tőle szexuális tanácsokat és meghallgattam a véleményét.Zavarban voltam,de mivel elmondhatta a magáét megnyugodott,hogy már mindent tudok és kialakult a bizalom.

Amúgy valóban a magánügyed a dolog,de én azután,hogy megtörtént elmeséltem anyunak.De ez már tényleg a kettőtök viszonyától függ.

20/L

2010. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg egyszer neki,hogy:


-De igen anyu terhes vagyok ikrekkel,ideköltözik a barátom és tök jó lesz!


Utána persze nevesd ki és próbálj meg vele beszélgetni.

2010. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Tényleg többet kéne beszélgetnem vele...
2010. jún. 3. 15:39
 15/15 anonim ***** válasza:

hahah.nálunk ez egy ideje fordítva van.nem rég anyum bejelentette,hogy őőőőhm lehet terhes vagyok.mondom mivan?Oo

és úgy leosztottam.mert egész addig ő papolt,hogy védekezni kell.most meg azzal jön,hogy a gumi nem kényelmes a pasinak,a fogamzásgátlót meg nem írta fel neki az orvos mert kockázatos.hahah.azóta mindig megkérdezem tőle h:édesanyukám,ugye nem lettél terhes?*-* (mert végül kiderült,hogy mégsem az....)

2010. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!