Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le anyámat?...

Hogyan állítsam le anyámat? Megőrjiít! :@

Figyelt kérdés

Egy ideje van barátom. Anyám ezt is nehezen fogadta el, mert kisgyerekként kezel. De mindegy, ezt már megszoktam.

Elég sok időt töltünk eygütt a barátommal, és amikor a srác elmegy, vagy hazajövök tőle, anyám szinte mindig azzal fogad, hogy, "Ugye nem vagy terhes, kislányom?". Nos,

1.: Még szűz vagyok, és még várni akarok a szexszel. Szűz lány pedig nehézkesen lehet terhes.

2.: Ha eljutok odáig, hogy megakarom tenni, lesz annyi eszem, hogy védekezzek (gumival).

De hiába mondom ezeket anyámnak, nem képes megérteni, és már az idegeimre megy! És azt szeretné, hogy avassam be, ha majd meg akarom tenni, de ha így folytatja, ő lesz az utolsó, akinek elmondom.

Segítsetek, hogyan értessem meg vele, hogy van egy értelmes lány, és nem kell ettől félnie? Be fogok dilizni, annyit emlegeti, hogy nem vagyok-e terhes. -.-" Előre is köszi a válaszokat! :)

15/L


2010. jún. 1. 22:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Szerintem érthető a viselkedése. Lehet kicsit többet kéne vele beszélgetned és akkor meg is fog bízni benned.
2010. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
igaza van az anyádnak hogy ennyire fél bőven gyerek vagy még,eebben az abberált világban.
2010. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Túlaggódja magát, ez van. Sokat nem tudsz tenni, maximum nyugodtan - akár magadra erőltetve a nyugalmat - válaszolsz az untig ismételt kérdéseire. Hiába győzködöd az ellenkezőjéről, lehetetlen lesz jó eséllyel meggyőzni (hasonló beállítottságú anyám van). Ja, és ha elmondod neki, hogy el akarod veszíteni, számíts egy hosszadalmas hegyibeszédre, esetleg lebeszélésre.
2010. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
keverj el pár sanaxot az üditőjébe:)
2010. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
9%

ha elég értelmes muterod van akkor meg tudod beszélni vele szerintem...de ha nem

szerintem ha annyira akarod majd NE AVASD BELE MUTERODBA EZ FELNŐTT DOLOG SEMMI KÖZE HOZZÁ (jóhogy még azt is el nem mondod neki ,hogy ki volt a gyertyatartó :D :D )

max akkor van ha tényleg terhes leszel de ahogy írtad védekezni fogsz.

Később elmondhatod neki olyan 2 hónap múlva...

Vagy esetleg meséld be neki már 2 hónapja megtörtént ...

Elsőre kicsit max dühös lesz de bele fog nyugodni..

UI..ezt úgy írom hogy akkor ajánlom ha tényleg szereted és ismered egy féléve minimum divatból elveszíteni a szüzességed az szerintem sokkal gázabb mint ez ...


légy jó..:D


18/F

2010. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Talán azért csinálja, mert még kisgyerek vagy.
2010. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Semmiképp se flegmázz vele, mert akkor még jobban rád fog szállni emiatt, vagy ami még rosszab, kreál magénak még egy (vagy több)

ürügyet, ami miatt még rádszállhat. Próbáld nyugtatgatni, hogy nem fogsz hülyeséget csinálni, jól átgondolod majd a dolgokat, nem fogsz semmit siettetni, ilyesmiket, meg hogy ha ennyire nem bízik meg benned, akkor te sem fogsz neki elmondani semmit. Szerintem ha ezeket higgadtan, normális hangnemben elmagyarázod neki, megbeszélitek, le fog rólad szállni.


Remélem segítettem. Sok sikert! :)

2010. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

tudod mit? vetess vele egy terhességi tesztet, csináld meg, várd ki a kellő időt és nyomd a kezébe. ez bizonyíték, hogy nem vagy terhes. ha esetleg gondolod néha kérj tőle pénzt óvszerre.

vagy, ha még nem történt meg mutasd be neki a fiút.

Előbb-utóbb leunja.

L/18

2010. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ne foglalkozz vele... Ha úgy érzed, hogy szeretnéd csináljátok. Senkinek semmi köze hozzá. Úgy látom vagy annyira értelmes, hogy használjatok gumit, vagy fog.gátlót szedj. Talán ez lenne a legjobb ha már most elkezdenéd szedni és akkor nem lenne oka baszogatni, ha itt az idő.

Neked meg ez 1000% magánügy!!!

19/l

2010. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem se bánj vele lekezelően aggódik

lehet,hogy számára az első szexuális élmény nem volt éppen egy jó emlék és aggódik miattad :)

mondhatnám,hogy ha majd neked lesz lányod, de ez elég rossz duma lenne részemről mert nehezen lehet ebbe beleképzelni magadat 15 évesen :)

Vonj vállat, közöld, hogy nem,nem vagy terhes,de szerintem több nem tartozik rá,hogy esetleg szűz vagy-e még stb. ez a te dolgod,hogy mennyit mondasz el


A másik része viszont, az,hogy amikor készülsz rá, szerintem ne avasd be,mert a végén még a gyertyát is ő fogja tartani :)

Ha megtörtént sme kell azonnal hozzá rohanni. Érezni fogod ,hogy TE mikor látod elérkezettnek az időt.

Úgy ahogy majd azt is érezni fogod, hogy ki az ,akinek a szüzességedet ajándékozod.

Ne stresszeld ezt túl, annyi dolog van amin mérgelődhetsz,ne ez legyen az első :)

2010. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!