Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban ki mennyit...

A családotokban ki mennyit dolgozik és mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Mikor fekszetek? Mikor keltek reggel? Mennyi idő az út a munkába? Mivel foglalkoztok?
2017. dec. 4. 21:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Apa reggel 7-17-ig, viz gáz kp fűtés szerelö.

Anya ápolonö volt sokáig (2x12 ora, aztán két nap otthon), de a betegsége miatt 38 éves korátol rokkantositották, és 42 évesen meghalt.

2017. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én Svácjban élek a kedvesemmel, napi 4 orában (9-13) bébiszittelek.


22-es voltam.

2017. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim, tesóim vállalkozók,( szállítmányozás) ők osztják be az idejüket. 11 körül fekszenek. Tesóm felesége gyesen van.


Párom mérnök, fél 8 kor kel, 9-17:30ig dolgozik, de túlórázik kb heti 1-2 nap. + utána jár edzeni, általában 7 után ér haza. Munkába kb 35 percet vezet.


Én irodában dolgozom, fél8 korkelek, 8:30tól 16:30ig dolgozom elvileg. De össze- vissza érek haza, van, hogy hétvégén pl rendezvény van.

A túlórákat nem fizetik, azokat lecsúsztatom, kb amint lehet.

Nekem kb 10 perc az út a munkahelyemig.

2017. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten informatikusok vagyunk a párommal, átlagosan 8 órát dolgozunk, de van, hogy 10-12 órát, és van, hogy éjszaka, hajnalban kell még dolgozni. Általában éjfél, egy óra fele fekszünk le, és hét fele kelünk. Itthonról dolgozunk, bár én így is keveslem az alvást. :D De már nem tudok honnan lecsípni az időből. :D
2017. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Jelenleg én egyedül élek, irodában dolgozom. Reggel háromnegyed 6-kor kelek, kb. 6.20-kor indulok. Autóval járok, mert tömegközlekedéssel nagyon időigényes, macerás lenne a bejutás. Így kb. 40 perc az út, hazafelé kicsit több, mert nagyobb a dugó. (15 km-re van a munkahelyem).

Munkaidő elvileg 8-tól fél 5-ig, de 7-től már bent vagyok, dolgozom, viszont 4 körül ha lehet, hazaindulok. Így is kb. napi 11 órát töltök távol a munka miatt. Fekvés este 10-11 között. Hétvége szabad.

Fizetés: minimálbér fölött kevéssel, épp hogy megélek belőle, de minimál szinten. :(

2017. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A többiekhez képest nekem "lazább" munkám van, tetoválok. Ennek ellenére nekem is van napi beosztásom, anélkül elúsznék. 9 körül kelek (ha edzésre megyek reggel, vagy munkaeszközt beszerezni, akkor fél 8-kor), és 11-től dolgozom, de sokszor már előbb bent vagyok. 6-7-ig szoktam bent lenni. Nem taposómalom, de amikor épp nincsenek nálam is tudok dolgozni: takarítgatok, rendezem a helyemet, emailezek, rajzolok. Az út melóba gyalog kb 20 perc, régóta direkt a munkahelyem közelébe szoktam költözni, hogy ne vugye el a fél napomat az utazás. Éjjel 1-2 körül fekszem le. Többnyire szombaton is dolgozok 11-16 között. Gyakran még rajzolok este a másnapi munkákhoz, vagy felkelek korábban emiatt. Ugyanez van az emailekkel, sokat elvesznek az otthoni időből, de kell ahhoz, hogy legyen munkám.
2017. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!