Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban ki mennyit...

A családotokban ki mennyit dolgozik és mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Mikor fekszetek? Mikor keltek reggel? Mennyi idő az út a munkába? Mivel foglalkoztok?
2017. dec. 4. 21:06
1 2 3
 1/26 Viv02 ***** válasza:
92%

Anya konyhalány, a barátja szakács, nővérem pék, én meg pultos vagyok. A munkaidőnk 12-16 óra között mozog, alig alszunk és ritkán látjuk egymást.

Az idő a munkába nem sok, viszont az, hogy 8-kor zárunk és csak 21:40-kor van busz...Hát nem élvezet várakozni.

18/L

2017. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Angliában élünk, nálunk így megy. Anyám könyvkötő napi 8 órát dolgozik ha nem túlórázik. Ha igen akkor 10-12 órákat is dolgozik. Apám a vasútnál dolgozik mint technikus. Ő heti 35 órás de sokszor itthon van készenlétben. Én egyetem mellett mérnökgyakornokként dolgozom szintén napi 8 órát. Heti kétszer megyek egyetemre akkor este 9-kor érek haza. Apám ha délelőttös akkor 5-kor kel, mert reggel rajta kívül mindenki alszik még, és ilyenkor reggeli kávéját élvezi. Én 8 óra felé kelek mert 9-re járok. Anyum 7-kor kel, mert ő 8-ra jár. Mindhárman gyalog megyünk a munkahelyünkre, mert én és apám 20 percre vagyunk a melóhelytől, anyum 40 perc sétára. Bár ő mostanában kocsival megy, mert meló után egyből megy a konditerembe.
2017. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Takarítok, 1,5-3 órát egy helyen, reggel fél 6 és este 9 között, változó, hogy melyik nap mennyit. Sokat autózom a helyek között. A párom irodában dolgozik 8.30-18-ig.
2017. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Anyum tanar: reggel 8tol-14ig dolgozik altalaban. Csutortok kivetel, akkor 17 oraig... plusz meg a maganorak. Fekudni valtozo, 10-11 korul szokott. Kelni 6:30, es neki kb 3 perc gyalog az ut munkaba.

Apum gepeszmernok: reggel 7tol 17-18 oraig dolgozik, vasarnap es szerda kivetelevel. Van amikor tovabb kell maradnia, nyaron egy csomoszor peldaul... 5:30 korul szokott kelni, 20p az ut munkaba neki kocsival. Lefekudji meg o is altlaban 10-11kor szokott szerintem.

En: tanulo, 11-12 korul alszok el (plusz minusz par ora), 6:30-kor kelek, busszal jarok, a nagy dugo miatt 20 perc, de amugy szerintem kb 8 perc lenne :D

2017. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

Egyenlőre három fő a családunk. A férjem a 2 éves gyermekünk és én.

Én 5 kor kelek, a gyereket fél 6kor ébresztem. 7re viszem a bölcsibe, kb 45 perc az út. Onnan megyek dolgozni fél 8tól 4ig. Gyári munka, meós vagyok. 9kor fektetem a gyereket én kb fél 11kor fekszem le.

A férjem folyamatos műszakba jár. tehát 4 napot délelőtt,fél 5kor kel 6ra megy 14:00ig. 20 perc az út.

1pihi,4nap délután 14től 10ig 1 pihi. 4nap éjjel 22:00-06:00ig, 2pihi.

Szóval nála nincs rendszer. Ő is gyárban dolgozik

2017. dec. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én termeléstervező vagyok, 7.00-15:00-ig tart a munkaidőm, de van, hogy megköveteli a munka, vagy úgy alakul a szállítás, hogy tovább kell maradnom, ilyenkor 15:30-16:00 körül tudok elmenni (szerencsére ez ritka nagyon), ha túlóra van akkor pedig 17:30-ig vagyunk bent. Munka után általában még vásárolok, friss pékárut vacsorára stb., tehát legkésőbb olyan 16:00 körül hazaérek ha minden jól megy és időben el tudok jönni. 5:40 körül szoktam kelni egyébként, autóval járok, az út 10 perc, általában 6:45-6:50 körül már bent szoktam lenni.

A férjem autószerelő, 8.00-17.00-ig tart a munkaideje, általában 17:30-18:00 körül ér haza, túlórától függően, van hogy később. Ő 6:30-kor kel, szintén autóval jár, és neki is kb. 10 perc az út a munkahelyére. Feküdni este 22:00 körül szoktunk, a férjem van, hogy később alszik el.

2017. dec. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
22:00 körül fekszünk és az egész család 5:35kor kel. Én 6:45re járok az út 10perc 15:05ig tart a munkaidő. Van készenlét és ügyelet is ezek 24órásak, rendelkezésre kell állni és ha nem volt tényleges munka akkor még egy sima műszakot is le kell tolni utána. Nejem irodában 8:00-16:00ig dolgozik az út kb. 40perc, neki szombatonként kell bemenni túlórázni, olyankor 4:00-12:00ig tolja. A 3 gyerek suliba jár.
2017. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
*villanyszerelő
2017. dec. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

10-11 között fekszünk. A férjem hatkor kel, imádkozik és Bibliát olvas, hétkor én is felkelek, ekkor teázunk, beszélgetünk fél órát. Ő könyvelőként dolgozik, 7:30-kor elindul munkába, általában gyalog. 25 perc az út. 9-10 órát dolgozik egy nap.


Nekem állattenyésztő mérnöki végzettségem van. Mielőtt összejöttem a férjemmel, általában 6-7 között kezdtem a munkát. A munkaidő attól függött, hogy éppen mit kell csinálni az állatokkal. Volt, hogy 3-4 órát dolgoztam egy nap, volt, hogy reggel hattól este 11- ig talpon voltam. Dolgoztam több helyen is, bikanevelő telepen és juhászatban. A házasságunk óta (fél éve) nem dolgozom, itthon vagyok, mivel a férjemhez költöztem a városba és itt nincs nekem való munka. Próbálom átképezni magamat, grafikus szeretnék lenni. Hamarosan megszületik a babánk, valami olyat szerettem volna csinálni, amit otthonról is tudok végezni, baba mellett. Nem szeretném, ha életem végéig a férjem tartana el annak ellenére, hogy nem valószínű, hogy az eredeti szakmámban tudok dolgozni a közeljövőben.

2017. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Férjem ügyfélszolgálatos egy multinál (nem kereskedelem), klasszikus munkaidő, reggel 8-tól fél 5-ig. Tíz perc sétára van a munkahelye itthonról.

Én pedagógiai asszisztens vagyok, fél 8-tól 4-ig dolgozom (még itthon vagyok, egy hónap múlva megyek vissza dolgozni), öt percre van a munkahelyem gyalog.

Szerencsés helyen lakunk, belváros, minden itt van a fenekünkben.

Egy iskolás és egy bölcsis gyerekünk van.

Reggel 6-kor kelünk, a nagyot indítjuk az iskolába, ha már én is dolgozom, akkor kicsivel 7 előtt indulok majd a kisebbikkel a bölcsibe (még buszunk is van, azzal 3 perc a bölcsi, gyalog 10 lenne, bár gyerekkel szerintem több, amíg hideg van, szerintem busszal megyünk reggelente, hazafelé majd sétálunk).

Este a kicsinek 8-kor van lefekvés, a nagynak 9-kor, mi éjfél körül szoktunk lefeküdni, kivéve, ha bealszunk mi is altatás közben :D

2017. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!