Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 18/L

Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés

a szüleimmel élek. Van 2 kutyánk és egy macskánk.

Egyetemre járok, idén kezdtem.

A baj az, hogy a szüleim állandóan vitatkoznak. Apukám idősebb, ő már nyugdíjba ment, anyukám dolgozik és vezeti a háztartást.

Sajnos az állataink nem szobatiszták, van hogy odapiszkítanak a szobába...ezen megy állandóan a vita, meg a pénzügyeken. Apukám kb minden miatt kiabál, üvöltözik, van hogy sír is. Anyukámnak meg a munkája is stresszes, itthon is a stressz. Mindkettőjüknek magasvérnyomás betegsége van, gyógyszert is szednek rá. Én állandóan attól félek mikor kap valamelyikőjük agyvérzést vagy hasonló az állandó vita miatt.

Sajnos én kb egész nap az rgyetemen vagyok, máskor meg tanulok. A barátommal is alig találkozom...Tudom hogy többet kéne segítenem itthon, de hulla fáradt vagyok mindig..sokat sírok emiatt..


2017. dec. 3. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid debilségével nem kell semmit csinálnod, nem is tudnál.

Az állatokat alomra kellene szoktatni, ők értelmesebbek mint az ember, hamar megtanulják.

Éld az életed, nem kell mások hülyeségével foglalkoznod.

Ha apád nyugdíjas, csinálja ő az otthoni dolgokat, francnak üvölt, unatkozik?

2017. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

"Anyukámnak...stresszes"

"Apukám...van hogy sír"

"Sajnos én..sokat sírok"


Nem írtad, hogy a szegény háziállatok, hogyan bírják elviselni a lökött gazdáikat??!

2017. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Tanítsd meg az állatokat, hogy szobatiszták legyenek. Ezenkívül az orbáncfű jót tesz az idegeknek. Segít lazítani.
2017. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha állandóan az állatokon megy a vita, akkor talán meg kéne őket nevelni. Minden állat tanítható, nem ők a hibásak, hanem ti, a lusta, ostoba gazdáik.
2017. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minek kellettek állatok ha képtelenek vagytok megnevelni?

Kettö, ltt élsz, ALAP hogy segitesz és nem a kifogásokat gyártod.

2017. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A macska alapvetően szobatiszta, ha mégsem alomra jár, akkor ti valamit nagyon elcsesztetek. Egy kutyát (bármilyen korút) max 2 hét alatt meg lehet tanítani a szobatisztaságra.

Szerintem keress nekik egy nagyon jó helyet, ahol szeretik őket és foglalkoznak velük. Nem való ilyen idegbeteg családba állat, jobb helyet érdemelnének.

2017. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!