Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne összeköltözni? De...

Korai lenne összeköltözni? De mikor ha most nem?

Figyelt kérdés

Eddig minden vágyam az volt hogy költözzünk ösze,eégebben 1 hónap erejéig össze is voltunk,működött,csak suli miatt ez ideiglenes volt.Most vége a sulinak,anyagi része megvan,dolgozunk mindketten,imádnivaló pasi,és még a házimunkára is képes (sokat alszunk együtt,magától főz,elmosogat még utánam is).

Látom rajta hogy ő szeretné,hely is adott,csak nekem kell mondanom,hogy szeretném.

De nem megy,valami visszatart,de magam sem tudom mi:S

24/N


2010. jún. 1. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem Ő az Igazi.Ezt Neked kell érezned.Lehet,hogy még nem vagy érett erre a döntésre.Talán fiatal vagy hozzá,hiába vagy annyi idős,amennyi.
2010. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szereted, semmi se tartson vissza.Minden meg van ahhoz, hogy együtt éljetek.A barátommal én is minél hamarabb össze akarok költözni.Ő is velem, de 1 év van még a sulibol, addig nem.

18/L

2010. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Semmiképpen ne szalaszd el a lehetőséget.
2010. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mennyi ideje jártok?
2010. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az tart vissza az együttéléstől, ami engem? (és nem a konkrét srác?)

Én egyrészt félek a privát szféra elvesztésétől, semmi kedvem ahhoz, hogy minden rossz pillanatomban lásson (bár nem vagyok sminkfüggő vagy ilyesmi :) de nem is erre gondolok), attól, hogy nem fogok tudni dolgozni, külön szoba nélkül végképp nem mennék bele, (mondjuk a munkám is olyan, hogy ez kell) meg leginkább attól, hogy a kapcsolat -ami most nagyon, nagyon jó - bepunnyad, leépül.

2010. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

valahol attol tartok,hogy megszünik ez az egymáshpzjárkálás,hogy már nem hozzám jön,mert szeret,és vágyik ide,hanem ha aar ha nem,kedvtől független már hazajön...

hogy megszünik a varázsa a dolognak..

2010. jún. 4. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szűnik meg a varázs attól ne félj. (Apró meglepetésekkel mindig fel lehet dobni a kapcsolatot. :-) ) Én egy fél év után költöztem össze a párommal és én is nagyon féltem. De adódott egy állás Budapesten és ahhoz el kellett költöznünk otthoról (mert vidékiek vagyunk)és nem akartuk elszalasztani. De egyáltalán nem bántam meg! Ennek már több mint egy éve és azóta már jegyesek vagyunk. :-) Hidd el csodálatos érzés egy saját kis kuckó csak kettőtöknek. :-) Szerintem vágj bele bátran és ha nem jó még mindig változtathattok. De szerintem jó lesz! :-) Sok sikert hozzá! :-)

Egy 22 éves lány

2010. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Valami biztosan más lesz.Mégpedig az, hogy meg kell tanulni alkalmazkodni.A varázs persze megmaradhat, sőt jön hozzá sok új varázs is. De az együttélés más, mint időnként együtt lenni.Ha úgy érzed készen állsz rá és el tudod fogadni az alkalmazkodással járó súrlódásokat mert annyira szereted a másikat, akkor vágj bele!
2010. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam megszűnt az első naptól fogva. Pedig előtte is heti 7-ből 6-ot együtt voltunk.
2010. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
De hogy szűnt meg,mi történt?
2010. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!