Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vetethetném észre a...

Hogy vetethetném észre a szüleimmel, hogy én is létezek?

Figyelt kérdés

Mert mindenre van idejük, melóra, egymásra, csak rám nincs :( Kb annyit beszélünk minden nap, hogy köszönünk. Nem érdekli őket semmi ami velem kapcsolatos oda megyek akkor amikor akarok azt csinálok amit akarok adnak pénzt aztán el van intézve. Haverjaim azt mondják tök jó nekem de engem zavar h a haverjaim jobban ismernek mint a szüleim :P Néha úgy érzem magam mint egy szellem csak itt bolyongok a házban de nem vesz észre senki XD Próbáltam már beszélni velük erről de vagy nincs idejük, vagy kihozzák belőle hogy ők nagyon szeretnek engem csak sokat kell melózniuk. Amúgy már nagyon régóta ilyenek, csak eddig elég sokat voltam a nagyszüleimmel, de ők tavaly meghaltak és azóta tök egyedül érzem magam :S Ha nem lennének haverjaim nem is tudom mit csinálnék. Pedig szerintem nem vagyok rossz ember jó jegyeim vannak suliban stb. balhézni meg nem akarok hogy figyeljenek rám :P Nem mintha úgy figyelnének... mit tehetnék?

16/F


2010. jún. 1. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Monddel nekik, hogy hogyan érzel. Valószínű ők észre sem veszik. Vagy ha nem tudod elmondani,akkor írj nekik.
2010. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, de nincs idejük, nem értik.
2010. jún. 1. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kísérd el anyukádat a boltba,állj neki törölgetni,ha mosogat,apukáddal menj ki a kertbe dolgozni..közben elmondhatod,amit akarsz.

Ha van szabadnapjuk,akkor szervezz meg arra a napra egy gyalogos/buszos kirándulást,ahova közösen elmentek.Csak pár nappal elötte dugd az orruk alá.

Vannak emberek,akiknek mindig muszáj valamit csinálniuk,akkor tudsz közel kerülni hozájuk,ha te is velük"dolgozol".Valószínű,hogy a szüleid ilyenek.(Egyébként egy esti kártyaparti is megoldás lehet)

2010. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

írj nekik levelet...azt úgyis elolvassák...írd le hogy mit érzel és mit szeretnél mi legyen...tedd az ágyukra mikor nem vagy otthon és ők el tudják olvasni...este menj időbe haza és bizonyára reagálnak rá...

soksikert

2010. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!