Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a részemről...

Szerintetek jogos a részemről hogy átakarok menni másik osztályba? 15/F

Figyelt kérdés

Felvettek egy Gimnáziumban, ahol az arány 2 fiú 32lány..

Aztmondták a tanárok hogy 10évente van ilyen a suliban..

De nekem ez így nagyon rossz..Sajnos a másik fiú-nak bajai vannak, de tényleg, nem én nemtudok barátkozni..

Én mindig hamar megtaláltam minden újtársaságban az összhangot, de a gyerek, magában beszél, szipog, hiperaktív, eszi a fikáját, csak a tanulást élteti..Szerintem 100% hogy van valami baja..

Én általános iskolában olyan srác voltam aki egésznap a haverjaival röhögött, ökörködött..Most meg minden nap 9órában játszanom kell magam, csöndben ülnöm..

Anyukám aztmondja hogy barátkozzak akkor lányokkal..

De aki velem egykorú, vagy idősebb egy kicsivel szerintem tudja, ez más..Nemtudjuk megbeszélni a fiús témákat..Oké, ottlennének a szünetek, évfolyamomba van volt osztálytársam, de a szünetek 10percesek és mindig később engednek ki minket, + amíg átpakolunk a másik terembe..Szval szinte nincs is szünet..

Emelt angol szakon vagyok, De ugyanaz a tanár mint ami a másik osztályban van, csak annyi hogy nekünk 1 héten +2 óránk van..Szerintem ez semmi..Ti hogy lennétek az én helyemben?Jelenleg nemszeretek iskolába járni..


2017. nov. 25. 10:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
59%
"Pedig sok fiú örülne ennek..." - ja, ha 20 éves "Vuk"-ként beszabadul a 15 éves csajok "baromfiudvarába", akkor kétségtelenül így van. Na ezzel szemben a Kérdezőre 2 alaphelyzet vár, lehet a menő csajok kihasznált pincsije, vagy a kevésbé menő csajok lelki szemetese. És lássuk be, ezek egyike se irigylésre méltó, a legkevésbé se.
2017. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
15%
Koncentrálj a tanulásra.
2017. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
28%

Hát kérdező, ahogy olvaslak, szerintem az az osztály jobban jár ha eltűnsz onnan. Nem kell nekik egy ilyen arrogáns kis hülye. A lányok nagy része ronda, a maradék hisztis, a fiú osztálytársad hülye.. Csak te vagy helikopter mi?


Tanuld meg kisfiú: ha valaki azt hiszi, mindenki MÁSSAL van baj, akkor valószínűbb hogy vele vannak komoly bajok, mint a többiekkel.

2017. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%

Elfelejtik a válaszadók, hogy 14-15 éves gyerekként milyen problémáink voltak. Mi volt a fontos? Népszerűség, a szórakozás, szünet, szerelem, barátok, haverok, kis tanulás. Jól akartuk érezni magunkat az iskolában, az osztályban.

Sokak szégyellhetik magukat, hogy beszélnek egy 15 éves kiskamasszal/gyerekkel. Gondoljatok már rá, hogy nektek mi volt fontos akkor!!

Én nem éreztem jól magam az osztályomban, de nem váltottam, de ha megteheted, tedd meg év végén, ha nem változik a helyzet.

2017. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
23%
Azért ha az a legnagyobb probléma,hogy csak a hisztis csajokat dugná meg, ne váltson már. Mindig le fog lépni ha valami nem úgy van ahogy a pici szíve óhajtja? Menekülhet egyik helyzetből a másikba ha nem képes felfogni hogy az élet nem tündérmese, és nem ő a főszereplő...
2017. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Sehonnan nem mentem még el, Én focicsapatban voltam, most kézicsapatban vagyok, hip-hopra jártam..sorolhatnám, sehol nemvolt velem probléma..

De az hogy a másik fiú szószerint fogyatékos, mert papírja van róla..

A többi lány, vannak köztük rendesek, de attolmég nem valami szépek..Most jöhetnek a "tesem vagy valami szép"

Deha valaki aztírja hogy "álom lehet olyan osztályban lenni"akkor gondolom azért mert az összeset a magáévá akarja tenni..Vagy talán azért hogy a vinnyogásokat hallgassa hogy éppen melyik lányt melyik végzős pali bas**a át?

2017. nov. 26. 17:24
 37/39 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, nyugi, a döntés a tiéd, és nyilván nem azt a megoldást fogod választani, ami számodra a rosszabb - ha járhatsz iskolába úgy, hogy ott jól érzed magad, meg úgy, hogy rosszul, nyilván az elsőt kell választani, semmi racionális okot nem mondott senki arra, hogy miért azt válaszd, ami számodra a rosszabb. (a párom nem osztályt, hanem gimnáziumot váltott 16 évesen, mert nem érezte jól magát az osztályban. Ez ennyi.)
2017. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Tudom, csak idegesitőek azok a válaszok amikor nekemesnek hogy "Minden probléma elől kifogsz bújni?"

Dehát van lehetőség átmenni másik osztályba akkor mégis minek legyek egyedül fiú 32lány mellett.

2017. nov. 26. 18:47
 39/39 anonim ***** válasza:
Kérdező (#38), mondom, ne foglalkozz vele, biztos lehetsz benne, hogy a téged oltogatók zöme lány/nő.
2017. nov. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!