Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a részemről...

Szerintetek jogos a részemről hogy átakarok menni másik osztályba? 15/F

Figyelt kérdés

Felvettek egy Gimnáziumban, ahol az arány 2 fiú 32lány..

Aztmondták a tanárok hogy 10évente van ilyen a suliban..

De nekem ez így nagyon rossz..Sajnos a másik fiú-nak bajai vannak, de tényleg, nem én nemtudok barátkozni..

Én mindig hamar megtaláltam minden újtársaságban az összhangot, de a gyerek, magában beszél, szipog, hiperaktív, eszi a fikáját, csak a tanulást élteti..Szerintem 100% hogy van valami baja..

Én általános iskolában olyan srác voltam aki egésznap a haverjaival röhögött, ökörködött..Most meg minden nap 9órában játszanom kell magam, csöndben ülnöm..

Anyukám aztmondja hogy barátkozzak akkor lányokkal..

De aki velem egykorú, vagy idősebb egy kicsivel szerintem tudja, ez más..Nemtudjuk megbeszélni a fiús témákat..Oké, ottlennének a szünetek, évfolyamomba van volt osztálytársam, de a szünetek 10percesek és mindig később engednek ki minket, + amíg átpakolunk a másik terembe..Szval szinte nincs is szünet..

Emelt angol szakon vagyok, De ugyanaz a tanár mint ami a másik osztályban van, csak annyi hogy nekünk 1 héten +2 óránk van..Szerintem ez semmi..Ti hogy lennétek az én helyemben?Jelenleg nemszeretek iskolába járni..


2017. nov. 25. 10:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nyugodtan menj rá a legjobb csajra, ha utána is fiú társaságra vágysz akkor veled van a baj.
2017. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként azt mondom, hogy aki szerint ez irigylésre méltó helyzet, olvassa már el Merle-től a Védett férfiakat.

Kérdező, ezt neked kell eldöntened, abban igazat adok itt egy előző hozzászólónak, hogy ha osztályt váltanál, a félév végén tedd.

2017. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

Hali! 33 éves nő vagyok. Mindig is fiúkkal haverkodtam de megértem, ha te ott hülyén érzed magad. Ha nem találsz a csajok között pár életrevaló, vagány embert akkor szerintem nyugodtan kérd át magad másik osztályba, max nemet mondanak, na bumm.

Én tuti meghülyülnék ennyi lány között, szerintem borzasztó fárasztóak mert a legtöbb nyávog meg intrikázik.

2017. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
57%

Nekem anno harom srac volt a legjobb baratom gimiben.

21n

2017. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Akkor fogalmazzak máshogy?

Örülnék hogy ennyi lány van, ha nemlenne a 32-ből 28csúnya, és 4pedig egy hi**tis nyávogós pi*sa..Igy jobb??

Örülnék neki ha szépek lennének, és normálisak, és esetleg betudnám őket csavarni, de nem így van..

Elsőre mindenkinek jól hangzott hogy ennyi lány vagy, de pár hónap után rá lehet unni..

2017. nov. 25. 13:20
 16/39 A kérdező kommentje:

2.-es Nem mindegy hogy 30fiú vagy 30 lány..

Anyukám is megmondta hogy ő szerette a férfiak társáságát, mindig fiúkkal barátkozott(és nem úgy anyukám nem k**va, aztmondta hogy sok nő rosszindulatú, és csak versengenek egymással)

Nemtudom melyik válaszadó mondta azt hogy "Mitkeresek én gimiben"

Azért mitkeresek gimiben, mert átakarok menni egy másik osztályba mert szinte egyedül énvagyok fiú??Ha szépek lennének a lányok..De őszintén..32lányból hogylehet hogy alig van szép??És nem én vagyok hü*ye..Sok embernek mutattam osztályképet

2017. nov. 25. 13:24
 17/39 anonim ***** válasza:
84%

Nálam szinte ugyanez a problémám, csak fordítva.:DD

32 fiú, 3 lány. A másik két lány megvannak együtt, ők pasiznak, teljes társasági emberek.

Mindig pletykálkodnak, az egyik csaj már múltkor a tanár 5x-i kérésére sem volt hajlandó mellém ülni, pedig előtte még beszélgettünk is normálisan. De van ilyen.

Én viszont még a szakomat sem szeretem, ahova járok, neked ennyiből jobb.

Átmennék más iskolába, de legalább más szakra, ha lehetne, de nem engedik szüleim.


Igazából ezt neked kell eldöntened, lehet a másik osztállyal sem jönnél ki. Mondanám, hogy így is próbálj velük barátkozni,-egy másik osztálytársam is folyamatosan átjár a másik osztályba- de tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű.

Ha megengedik, akkor vesztesz 2 angol órát, ami talán nem tűnik soknak, de a másik osztálytól heti 2 órával le vagy maradva.

2017. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
64%

13-as vagyok.


Nah, most, hogy így felvázoltad milyen a felhozatal nálatok, még inkább azt mondom, hogy kérd át magad félév végén. Persze azért időben szólj, hogy nehogy emiatt kelljen maradnod tanév végéig.

Hétfőn odamész az ofőhöz és elmondod, hogy neked ez így gáz, és ha megoldató akkor félévkor, legkésőbb év végén szeretnél átmenni egy másik osztályba.

Szerintem ez nem olyan teljesíthetetlen feladat, engem október elején irattak át anno egy tök más suliba a szüleim.

33/N

2017. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
48%

Mitkeresek én gimiben


Igen. Mit keresel? Átakarok, nemtudok, nemszeretek, nemlenne, betudnám


Ez olyan alapszintű helyesírás, hogy szégyen, ha valaki ezzel gimnáziumba bekerülhet.

2017. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

17-es, Énis általánosra akartam menni, mint "szak"

De anyukám erőltette az Emelt Angolt..Pedig semmivel nem több..A tanárunk egy öregnő aki egész órán fújja a hülyeségét és 10percet angolozunk igazán..

13-as válaszoló, Úgylessz, átfogok menni mert amúgysincs semmi haszna az Emelt Angolnak, a másik osztály ahova átszeretnénk, kb jóba vagyok az összesel, egy csomó a volt osztálytársam.

2017. nov. 25. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!