Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a részemről...

Szerintetek jogos a részemről hogy átakarok menni másik osztályba? 15/F

Figyelt kérdés

Felvettek egy Gimnáziumban, ahol az arány 2 fiú 32lány..

Aztmondták a tanárok hogy 10évente van ilyen a suliban..

De nekem ez így nagyon rossz..Sajnos a másik fiú-nak bajai vannak, de tényleg, nem én nemtudok barátkozni..

Én mindig hamar megtaláltam minden újtársaságban az összhangot, de a gyerek, magában beszél, szipog, hiperaktív, eszi a fikáját, csak a tanulást élteti..Szerintem 100% hogy van valami baja..

Én általános iskolában olyan srác voltam aki egésznap a haverjaival röhögött, ökörködött..Most meg minden nap 9órában játszanom kell magam, csöndben ülnöm..

Anyukám aztmondja hogy barátkozzak akkor lányokkal..

De aki velem egykorú, vagy idősebb egy kicsivel szerintem tudja, ez más..Nemtudjuk megbeszélni a fiús témákat..Oké, ottlennének a szünetek, évfolyamomba van volt osztálytársam, de a szünetek 10percesek és mindig később engednek ki minket, + amíg átpakolunk a másik terembe..Szval szinte nincs is szünet..

Emelt angol szakon vagyok, De ugyanaz a tanár mint ami a másik osztályban van, csak annyi hogy nekünk 1 héten +2 óránk van..Szerintem ez semmi..Ti hogy lennétek az én helyemben?Jelenleg nemszeretek iskolába járni..


2017. nov. 25. 10:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
50%

A lányok is emberek, barátkozz velük. Eléggé gáz hogy csak azért akarsz máshova menni mert sok a csaj...


Mik azok a "fiús témák" amikről nem tudsz beszélgetni? Sport? Sok csaj szereti a sportot. Videojátékok? Nem egy csajt ismerek aki nálam is jobban szereti a véres játékokat. Lenézően beszélni a nőkről? Na igen, ezt kihagynám... Szexszel kapcsolatos dolgok? Ebben is jó dolgokat tudnak mondani.

2017. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

Fiúként pedig ez a poszt elég nyávogós, lehet, azért nem tudsz a csajokkal beszélgetni, mert ők keményebbek, mint te?

Képzeld, két barátnőm van két különböző helyről, akik olyan osztályba mentek, ahol ők voltak az egyedüli lányok 30-35 diákból, és egyik sem csinálta ezt, hanem simán beilleszkedtek, jól kijöttek a sok fiúval (és még csak össze sem jöttek egy osztálytársukkal, még a szalagavatós keringőt is megoldották okosan egy lánnyal, egyik félen a csaj lett az osztály kicsit anyukája, mert mindig volt tanácsa a srácokhoz, akiknek olyan kérdéseik voltak... Lehet, az osztályodban lévő csajok is be szeretnének fogadni és jó csapat lennétek, csak hogy ilyen vagy :/ Így nehéz lesz, próbáld magad megemberelni.

2017. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem jogos.

Eleve az emelt angolnál nem véletlen van több óra - ez kell ahhoz, hogy magasabb szintre tudj jutni benne.

Másrészt a lányok is emberek és majdnem mindenröl ugyanúgy lehet velük beszélni, mint a fiúkkal.

Amit meg csak fiúkkal tudsz megbeszélni, azt délután a haverokkal lehet, szóval nem gond.

Emellett igen sokat nyersz, ha megtanulod a lányokat elfogadni, sokkal könnyebb lesz késöbb is kapcsolatba kerülni velük.

2017. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
Örülj neki és barátkozz a caajokkal, ők örülni fognak, hogy lesz pasi haverjuk, te meg ki tudod tapasztalni a női gondolkodást.
2017. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%

Adom az első válaszoló véleményét :)

Barátkozz a lányokkal. Velük is ugyanúgy lehet hülyülni, persze nem mindegyikkel, de fiúk közül se mindegyik ilyen :D az én sulimban simán barátkoznak a fiúk a lányokkal. Szerintem próbáld meg...ha meg nem lesz jó, akkor átmész a másik osztályba :)

2017. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
25%
Jogról is nem érdemes beszélni, mert jogod persze van, csak ez valami érzelmi bezárkózottságról szól, ami elutasítja a megváltozott helyzetet. Az iskolában valóban nem röhögni és ökörködni kell, de ha kissé megerőlteted magad, azt a lányokkal is lehet. Én a helyedben örülnék, mert megismerhetném egy kicsit a női lelket, amire neked további életedben még nagy szükséged lehet.
2017. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%
Te hülye vagy öcsi. A másik srác kb imkompetens, szóval gyakorlatilag egy "háremed" lehetne. ne légy hülye. Sztem sok fiú álma egy ilyen osztály.
2017. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%

Mikor gimibe kerültem én se éreztem jól magam az osztályban, viszont a párhuzamos osztállyal nagyon jóban voltam. Nem akartam átmenni, mert ott az ofő elég fura volt, meg úgy a tanárok általában ott nem voltak olyan jók. Szünetben mindig a másik osztállyal voltam, de nem volt túl jó, jó lett volna, ha van valaki mellettem órák alatt is, de egyszerűen nem akartak befogadni, talán 11.ben sikerült kicsit. Jó szar évek voltak. Ha úgy érzed, hosszú távon nem megy, beszélj a szüleiddel. Mert igenis fontos, hogy jól érezd magad, mindenre kihat, tanulásra, koncentrációra, teljesítményedre. Vagy a félév végét, vagy a következő félév közepét mindenképp megvárnám, hátha tényleg a lányokkal össze tudsz haverkodni, sokszor egy lány barát többet ér, mint egy fiú, de majd meglátod.

Akik meg azt írják, hogy hülyeség amit mondasz, azok talán szerencséjükre sose voltak egy osztályban kívülállók. Sok sikert!

2017. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem vagy hegyi troll, kb kapkodni fognak utánad a csajok. Ne hisztizz, élj a lehetőséggel.
2017. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
27%
Én már azt sem értem, mit keres valaki a te képességeiddel gimnáziumban.
2017. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!