Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a részemről...

Szerintetek jogos a részemről hogy átakarok menni másik osztályba? 15/F

Figyelt kérdés

Felvettek egy Gimnáziumban, ahol az arány 2 fiú 32lány..

Aztmondták a tanárok hogy 10évente van ilyen a suliban..

De nekem ez így nagyon rossz..Sajnos a másik fiú-nak bajai vannak, de tényleg, nem én nemtudok barátkozni..

Én mindig hamar megtaláltam minden újtársaságban az összhangot, de a gyerek, magában beszél, szipog, hiperaktív, eszi a fikáját, csak a tanulást élteti..Szerintem 100% hogy van valami baja..

Én általános iskolában olyan srác voltam aki egésznap a haverjaival röhögött, ökörködött..Most meg minden nap 9órában játszanom kell magam, csöndben ülnöm..

Anyukám aztmondja hogy barátkozzak akkor lányokkal..

De aki velem egykorú, vagy idősebb egy kicsivel szerintem tudja, ez más..Nemtudjuk megbeszélni a fiús témákat..Oké, ottlennének a szünetek, évfolyamomba van volt osztálytársam, de a szünetek 10percesek és mindig később engednek ki minket, + amíg átpakolunk a másik terembe..Szval szinte nincs is szünet..

Emelt angol szakon vagyok, De ugyanaz a tanár mint ami a másik osztályban van, csak annyi hogy nekünk 1 héten +2 óránk van..Szerintem ez semmi..Ti hogy lennétek az én helyemben?Jelenleg nemszeretek iskolába járni..


2017. nov. 25. 10:52
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
27%

Suliba és munkahelyre nem barátkozni kell járni, hanem tanulni és dolgozni!

A mi középiskolás osztályunkban is 2 fiú volt (vegyipari technikum) nekik sem volt gondjuk és nekünk sem, mindenki tette a dolgát, azaz tanult.

2017. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Attól mert nembeszéltek róla, lehet hogy volt gondjuk..

És egyépként ha az a másik gyerek normális lenne, akkor énis eltudnék lenni.De egyedül nem.

2017. nov. 25. 14:25
 23/39 A kérdező kommentje:
19-es, csak a billentyűzeten írok így, tollbamondáson nem:)
2017. nov. 25. 14:26
 24/39 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem érzed jól magad az osztályban, akkor jogod van váltani.


Azonban én még egy esélyt azért adnék azoknak a lányoknak, lehet, hogy ők is jófejek, és valamelyikük még beléd is szeret. :)


22/N

2017. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
51%

"ha nemlenne a 32-ből 28csúnya"

és te gondolom adonisz vagy , igaz?

csúnya , na és? attól még lehetne velük haverkodni.. bár lehet ők járbnak jobban így

2017. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
12%
Pedig sok fiú örülne ennek...
2017. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Igen csúnya..Nemlehet megmondani ha az?

Abból is korulbelul 5 normalis van..Haat nem vagyok adonisz de azeert buszke lehetek a kulsomre szerintem.

Utolso valaszadonak->

2017. nov. 25. 21:10
 28/39 A kérdező kommentje:

Dehát ha egyszer csunyák..De attolmég lehetnek normálisak..

Utolso..

Elejen enis azthittem hogy jólessz megmajd parat betudok fűzni aztaan hat csalodtam..

Nagyon unalmas..

2017. nov. 25. 21:11
 29/39 anonim ***** válasza:
31%
na persze sztem te se vagy egy szépség..
2017. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
61%

"Suliba és munkahelyre nem barátkozni kell járni, hanem tanulni és dolgozni!" - #21, tökéletesen demonstráltad számomra a feltett kérdés lényegét, azaz, hogy miért késztet menekvésre egy 90+%-ban lány-közösség egy egészséges fiút. Gimis éveimre visszagondollva, ha a tanulás lett volna az egyetlen és legfőbb cél, akkor otthon maradok, és kb 1-2 hónap alatt kivégzem az az évi tankönyv-csomagot. Az ember fia azért jár ehelyett iskolába, mert szocializációs színtér, és az ember ott éli a közösségi élete egy jelentős részét.

Az általad leírt hozzáállás szinte kizárólag a lányok egy csoportjára igaz, fiútól ilyent életemben nem hallottam.

2017. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!