Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elvárnád egy közeli hozzáta...

Te elvárnád egy közeli hozzátartozódtól, hogy mindig áhítozzon attól, hogy mit értél el?

Figyelt kérdés

A kérdést kíváncsiságból teszem fel, nem egy probléma számomra, de kíváncsi vagyok, más hogyan érzékel ilyen helyzeteket.

Pl. valaki a környezetedben rendszeresen meséli ujjongva, hogy a hozzátartozód hol nyaralt(milyen sok helyen), milyen helyekre került, milyen drága dolgokat vásárolt, stb.

Ha rendszeresen ilyen dolgokról beszélne, a témái nagy része ebből állna (tehát a büszkeség érzetét gerjesztő dolgokról), te fárasztónak tartanád és dicsérgetnéd, bevágva egy erőltetett mosolyt? Vagy egy örömteli helyzetnek éreznéd?


2017. nov. 24. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem várom el, sőt, kínos.


És az ilyen embert messzire kerülöm, mert neki csak az a fontos, hogy a gyereke seikereivel vághasson fel, de meg nem kérdezné én hogy vagyok - vagy úgy akárki más.


Kösz, nem.

2017. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Senki se àradozzon ròlam. Ekkora önzõ nem vagyok
2017. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:
Dehogy várnám, pedig nálunk pont az ellenkezője van. Megy az áradozás meg a dicsekvés mások előtt, közben meg egész gyerekkoromban le voltam szarva, kajak ha a bizonyítványaim nem lennének, az se tűnne fel nekik hogy létezem. Mondjuk pár éve konkrétan meg is kaptam hogy ha a papírjaim nem lennének, szart se érnék.
2017. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem várom el senkitől. Meg alapból úgy vagyok hogy senki ne más tollával ékeskedjen. Meg igazából nekem furcsa kikor egy harmadik személy beszél arról hogy mi van XY-al. A saját történeteket szívesebben meghallgatom.
2017. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!