Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 év házasság után lehet...

30 év házasság után lehet kulturáltan válni?

Figyelt kérdés
Elvben minden szülő elfogadja azt hogy az apa és az anya továbbra is fontos a gyermeknek, de gyakorlatban már keveseknek sikerül ezt kivitelezni. 27 évesen váltak el a szüleink a férjemmel együtt. A megcsalt szülők erőfeszítéseket tesznek de nem tudják leplezni, fáj nekik ha találkozunk a megcsalókkal. Az apósom egyenesen alig vesz tudomást emiatt a fiáról és az unokákról. Mit éreztek ti nagyszülők ilyenkor? Kérem ne írjanak olyanok akik nem megcsalás miatt váltak el.
2010. jún. 1. 08:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

Én nem hiszem, hogy ha valaki kibírta egymást 30 évig, akkor miért bolondul meg öreg korára. Nekem is van a rokonságomban és ismeretségi körömben is ilyen család, ahol a szülők elváltak, s nem éppen kulturáltan. Az anya, aki bebeszélte magának, hogy a férjének nője van, állandóan szekírozza az egy szem fiát, s így csodálkozik, hogy azok nem is néznek felé. Szerintem a nő megkattant, s nem bírja elviselni, hogy a fiú az apa felé húz.


Nem szabad belekeveredni a haragszom-nem haragszom rád játékba. Aki haragszik majd megbékél, de én nem segítek senkinek haragudni. Azért pedig egyik szülő sem vetheti a gyermeke szemére, hogy ilyen vagy olyan, amiért a saját gyerekének nagyszülőket akar. S nem csak nagymamát vagy nagypapát, hanem a kettőt együtt.

2010. jún. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!